Přejít k hlavnímu obsahu

22.6.2019 | #Pojištěnci

Prázdninový bonus od ZP 211. Cestovní pojištění pro děti zcela zdarma!

Chystáte se o prázdninách nebo i později na dovolenou k moři, na hory, do exotiky nebo chcete poznávat krásy tuzemska? Se ZP 211 nyní při cestování ušetříte. Pokud u nás uzavřete cestovní pojištění v průběhu července a srpna, pojistíme vaše děti zcela zdarma.


Využijte letní nabídky druhé největší zdravotní pojišťovny v zemi a přijďte o prázdninách na kterékoliv z téměř stovky pracovišť ZP 211. Poradíme vám a pojištění s vámi také ihned uzavřeme, budete-li chtít.
Při cestování po ČR můžete pojištění uzavírat až do konce září a děti ho budou mít stále zdarma. Tento bonus se bude výborně hodit například na letní tábory. Pojištění po Česku (tarif CZ ALL a CZ MAX) se vztahuje na úraz s trvalými následky a na pobyt v nemocnici (200 nebo 500 Kč za den pobytu). Vztahuje se i na krádež zavazadel (kromě kol a plavidel) či na odpovědnost za to, že vaše ratolest poškodí kamarádovi brýle, oblečení nebo jeho sportovní vybavení. V pojištění jsou zahrnuty i případné škody, způsobené na ubytovacím zařízení.


Výhodné cestovní pojištění nabízí ZP 211 prostřednictvím svého smluvního partnera ERGO pojišťovny. Při cestě do zahraničí si můžete vybrat typ pojištění, který vám nejlépe vyhovuje. ZP 211 nabízí šest různých forem pojištění – od základního až po tarif MAX, který vás ve světě kryje až do výše 10 milionů korun. Při cestování po Evropě máte u nás pojistné krytí léčebných výloh v neomezené výši, ať zvolíte jakýkoliv z nabízených evropských tarifů! Podívejte se na www.211.cz a vyberte si.

Detailní informace:
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/cestovni-a-jine-pojisteni/cestovni-pojisteni/

Přejeme krásné léto, plné nezapomenutelných zážitků.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211