Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Prázdninový bonus od ZP 211. Cestovní pojištění pro děti zcela zdarma!

Prázdninový bonus od ZP 211. Cestovní pojištění pro děti zcela zdarma!
22. 6. 2019

Chystáte se o prázdninách nebo i později na dovolenou k moři, na hory, do exotiky nebo chcete poznávat krásy tuzemska? Se ZP 211 nyní při cestování ušetříte. Pokud u nás uzavřete cestovní pojištění v průběhu července a srpna, pojistíme vaše děti zcela zdarma.


Využijte letní nabídky druhé největší zdravotní pojišťovny v zemi a přijďte o prázdninách na kterékoliv z téměř stovky pracovišť ZP 211. Poradíme vám a pojištění s vámi také ihned uzavřeme, budete-li chtít.
Při cestování po ČR můžete pojištění uzavírat až do konce září a děti ho budou mít stále zdarma. Tento bonus se bude výborně hodit například na letní tábory. Pojištění po Česku (tarif CZ ALL a CZ MAX) se vztahuje na úraz s trvalými následky a na pobyt v nemocnici (200 nebo 500 Kč za den pobytu). Vztahuje se i na krádež zavazadel (kromě kol a plavidel) či na odpovědnost za to, že vaše ratolest poškodí kamarádovi brýle, oblečení nebo jeho sportovní vybavení. V pojištění jsou zahrnuty i případné škody, způsobené na ubytovacím zařízení.


Výhodné cestovní pojištění nabízí ZP 211 prostřednictvím svého smluvního partnera ERGO pojišťovny. Při cestě do zahraničí si můžete vybrat typ pojištění, který vám nejlépe vyhovuje. ZP 211 nabízí šest různých forem pojištění – od základního až po tarif MAX, který vás ve světě kryje až do výše 10 milionů korun. Při cestování po Evropě máte u nás pojistné krytí léčebných výloh v neomezené výši, ať zvolíte jakýkoliv z nabízených evropských tarifů! Podívejte se na www.211.cz a vyberte si.

Detailní informace:
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/cestovni-a-jine-pojisteni/cestovni-pojisteni/

Přejeme krásné léto, plné nezapomenutelných zážitků.

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další