Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Přečtěte si náš nový magazín Dvěstějedenáctka
Bulletin

20.2.2023 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Přečtěte si náš nový magazín Dvěstějedenáctka

Právě vyšel náš klientský magazín. Vzhledem se od předchozích časopisů liší. Dostal nový název Dvěstějedenáctka a má také nový, větší formát a nový design. Budeme ho vydávat jednou ročně, vždy na začátku roku – abychom vás informovali o všech přichystaných novinkách. Ten letošní najdete v této chvíli na našem webu, v tištěné podobě bude k dispozici na všech klientských centrech.

 

Dvěstějedenáctka na rok 2023 obsahuje mimo jiné informaci o letošní nabídce příspěvků z fondu prevence, o novinkách v zákonech týkajících se zdravotní péče, o cestovním pojištění, které jsme pro vás vyjednali s naším partnerem Generali Českou pojišťovnou, o možnosti přihlašovat se na portál E-komunikace prostřednictvím bankovní identity nebo o datových schránkách. K přečtení vám doporučujeme také rozhovor s naším předním odborníkem na poruchy metabolizmu tuků a preventivní kardiologii Michalem Vrablíkem nebo rady České internistické společnosti, které tuky ve stravě upřednostňovat a které omezovat.

Přejeme vám hezké čtení.

 

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

srdce

O zdraví srdce je třeba se starat

29. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Dnes je Světový den srdce a to je příležitost připomenout, že Česká republika patří mezi země, jejichž populace je zatížena vysokým rizikem rozvoje kardiovaskulárních (srdečně-cévních) onemocnění, jako jsou ischemická choroba srdeční (nedostatečné pr

[více]
kolonoskopie

Nebojte se kolonoskopie

25. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Od roku 2000 probíhá v naší zemi screening (preventivní prohlídky rizikových osob) s cílem snížit v populaci výskyt rakoviny tlustého střeva a konečníku a úmrtnost na ni.

[více]

Dále z 211