Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Přečtěte si náš nový magazín Dvěstějedenáctka
Bulletin

20.2.2023 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Přečtěte si náš nový magazín Dvěstějedenáctka

Právě vyšel náš klientský magazín. Vzhledem se od předchozích časopisů liší. Dostal nový název Dvěstějedenáctka a má také nový, větší formát a nový design. Budeme ho vydávat jednou ročně, vždy na začátku roku – abychom vás informovali o všech přichystaných novinkách. Ten letošní najdete v této chvíli na našem webu, v tištěné podobě bude k dispozici na všech klientských centrech.

 

Dvěstějedenáctka na rok 2023 obsahuje mimo jiné informaci o letošní nabídce příspěvků z fondu prevence, o novinkách v zákonech týkajících se zdravotní péče, o cestovním pojištění, které jsme pro vás vyjednali s naším partnerem Generali Českou pojišťovnou, o možnosti přihlašovat se na portál E-komunikace prostřednictvím bankovní identity nebo o datových schránkách. K přečtení vám doporučujeme také rozhovor s naším předním odborníkem na poruchy metabolizmu tuků a preventivní kardiologii Michalem Vrablíkem nebo rady České internistické společnosti, které tuky ve stravě upřednostňovat a které omezovat.

Přejeme vám hezké čtení.

 

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

RS

Pro klienty s roztroušenou sklerózou

8. 3. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Roztroušenou sklerózou trpí v České republice odhadem 23 tisíc lidí. Je to autoimunitní onemocnění postihující centrální nervovou soustavu. Nemoc nelze zcela vyléčit, ale je možné, zejména v počáteční fázi, zpomalit její postup.

[více]

Dále z 211