Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Přečtěte si náš nový magazín Dvěstějedenáctka
Bulletin

| #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Přečtěte si náš nový magazín Dvěstějedenáctka

Právě vyšel náš klientský magazín. Vzhledem se od předchozích časopisů liší. Dostal nový název Dvěstějedenáctka a má také nový, větší formát a nový design. Budeme ho vydávat jednou ročně, vždy na začátku roku – abychom vás informovali o všech přichystaných novinkách. Ten letošní najdete v této chvíli na našem webu, v tištěné podobě bude k dispozici na všech klientských centrech.

 

Dvěstějedenáctka na rok 2023 obsahuje mimo jiné informaci o letošní nabídce příspěvků z fondu prevence, o novinkách v zákonech týkajících se zdravotní péče, o cestovním pojištění, které jsme pro vás vyjednali s naším partnerem Generali Českou pojišťovnou, o možnosti přihlašovat se na portál E-komunikace prostřednictvím bankovní identity nebo o datových schránkách. K přečtení vám doporučujeme také rozhovor s naším předním odborníkem na poruchy metabolizmu tuků a preventivní kardiologii Michalem Vrablíkem nebo rady České internistické společnosti, které tuky ve stravě upřednostňovat a které omezovat.

Přejeme vám hezké čtení.

 

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211