Přejít k hlavnímu obsahu

6.2.2020 | #Pojištěnci

Přihlaste své dítě na léčebně ozdravný pobyt

ZP 211 pomáhá zlepšovat zdravotní stav chronicky nemocným dětem s nemocemi dýchacích cest. Organizuje pro ně dvoutýdenní vysokohorské léčebně ozdravné pobyty ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Po absolvování pobytu rodiče hlásí zlepšení zdravotních stavu dětí, velkou úlevu, někdy i možnost vynechání medikace. Proto není divu, že program má u účastníků velký ohlas.

V letošním roce zbývá ještě několik volných míst v turnuse, určeném pro malé děti s doprovodem rodiče. Pokud vás nabídka ZP MV ČR zajímá, přihlaste se do 28. února na adresu: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, Vinohradská 2577/178, ředitelství. Léčebně ozdravné pobyty se budou konat 14. - 27. června a 13. - 26. Září v hotelu Toliar na Štrbském plese.

ZP MV ČR uhradí za jedno dítě 27 487 Kč. Částka zahrnuje výdaje na dopravu, ubytování, celodenní stravování, lékařský a pedagogický dozor a cestovní pojištění. Rodiče dítěte přispívají ZP MV ČR celkem 9000 Kč.  Polovina částky je platba za dítě a druhá polovina za doprovod (pokud je dospělý registrován u ZP MV ČR). V případě, že doprovod dítěte není pojištěncem ZP MV ČR (kromě vojáků z povolání), hradí si plnou cenu pobytu. Kompletní informaci najdete zde:

https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/fond-prevenece-2020/lecebne-ozdravne-pobyty-4/

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211