Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Přihlaste své dítě na léčebně ozdravný pobyt

Přihlaste své dítě na léčebně ozdravný pobyt
6. 2. 2020

ZP 211 pomáhá zlepšovat zdravotní stav chronicky nemocným dětem s nemocemi dýchacích cest. Organizuje pro ně dvoutýdenní vysokohorské léčebně ozdravné pobyty ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Po absolvování pobytu rodiče hlásí zlepšení zdravotních stavu dětí, velkou úlevu, někdy i možnost vynechání medikace. Proto není divu, že program má u účastníků velký ohlas.

V letošním roce zbývá ještě několik volných míst v turnuse, určeném pro malé děti s doprovodem rodiče. Pokud vás nabídka ZP MV ČR zajímá, přihlaste se do 28. února na adresu: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, Vinohradská 2577/178, ředitelství. Léčebně ozdravné pobyty se budou konat 14. - 27. června a 13. - 26. Září v hotelu Toliar na Štrbském plese.

ZP MV ČR uhradí za jedno dítě 27 487 Kč. Částka zahrnuje výdaje na dopravu, ubytování, celodenní stravování, lékařský a pedagogický dozor a cestovní pojištění. Rodiče dítěte přispívají ZP MV ČR celkem 9000 Kč.  Polovina částky je platba za dítě a druhá polovina za doprovod (pokud je dospělý registrován u ZP MV ČR). V případě, že doprovod dítěte není pojištěncem ZP MV ČR (kromě vojáků z povolání), hradí si plnou cenu pobytu. Kompletní informaci najdete zde:

https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/fond-prevenece-2020/lecebne-ozdravne-pobyty-4/

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další