Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Prodělali jste Covid-19 s následky? Přispějeme vám na pobyt v lázních
lázně

13.5.2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Prodělali jste Covid-19 s následky? Přispějeme vám na pobyt v lázních

Prodělali jste onemocnění Covid-19 a museli vyhledat lékaře pro přetrvávající zdravotní potíže i po akutní fázi onemocnění? Pak je velmi vhodné pokračovat rekondičním pobytem v lázních. ZP MV ČR je první zdravotní pojišťovnou v zemi, která svým klientům od 19 let na takový pobyt přispěje z Fondu prevence, nad rámec veřejného zdravotního pojištění.

Již brzy bude totiž nabízet nový bonus z Fondu prevence v rámci proticovidové podpory nazvaný: Rekondice po onemocnění Covid-19. Léčebné procedury v rámci pobytu jsou zaměřeny zejména na přetrvávající únavu, bolesti kloubů, svalů, dušnost, ztrátu čichu a zlepšení tělesné a psychické kondice po prodělaném onemocnění Covid-19. Pobyt si objednáte a uhradíte coby samoplátce – nebude tedy hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění – a musí trvat několik dní. Vybrat si můžete ze smluvních poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče (jejich seznam ZDE), kteří takové pobyty nabízejí.

Pro získání bonusu ve výši 3500 Kč nám budete muset předložit podklady dokládající zdravotní stav. Kompletní a podrobné informace ZDE.

Příspěvek vám uhradíme zpětně, tedy po absolvování pobytu, což doložíte potvrzením od lázní o absolvování a zaplacení pobytu. Akceptovány budou platební doklady vystavené od 1. 5. 2021 do 31. 12. 2021.  

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

srdce

O zdraví srdce je třeba se starat

29. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Dnes je Světový den srdce a to je příležitost připomenout, že Česká republika patří mezi země, jejichž populace je zatížena vysokým rizikem rozvoje kardiovaskulárních (srdečně-cévních) onemocnění, jako jsou ischemická choroba srdeční (nedostatečné pr

[více]
kolonoskopie

Nebojte se kolonoskopie

25. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Od roku 2000 probíhá v naší zemi screening (preventivní prohlídky rizikových osob) s cílem snížit v populaci výskyt rakoviny tlustého střeva a konečníku a úmrtnost na ni.

[více]

Dále z 211