Přejít k hlavnímu obsahu
lázně

13.5.2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Prodělali jste Covid-19 s následky? Přispějeme vám na pobyt v lázních

Prodělali jste onemocnění Covid-19 a museli vyhledat lékaře pro přetrvávající zdravotní potíže i po akutní fázi onemocnění? Pak je velmi vhodné pokračovat rekondičním pobytem v lázních. ZP MV ČR je první zdravotní pojišťovnou v zemi, která svým klientům od 19 let na takový pobyt přispěje z Fondu prevence, nad rámec veřejného zdravotního pojištění.

Již brzy bude totiž nabízet nový bonus z Fondu prevence v rámci proticovidové podpory nazvaný: Rekondice po onemocnění Covid-19. Léčebné procedury v rámci pobytu jsou zaměřeny zejména na přetrvávající únavu, bolesti kloubů, svalů, dušnost, ztrátu čichu a zlepšení tělesné a psychické kondice po prodělaném onemocnění Covid-19. Pobyt si objednáte a uhradíte coby samoplátce – nebude tedy hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění – a musí trvat několik dní. Vybrat si můžete ze smluvních poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče (jejich seznam ZDE), kteří takové pobyty nabízejí.

Pro získání bonusu ve výši 3500 Kč nám budete muset předložit podklady dokládající zdravotní stav. Kompletní a podrobné informace ZDE.

Příspěvek vám uhradíme zpětně, tedy po absolvování pobytu, což doložíte potvrzením od lázní o absolvování a zaplacení pobytu. Akceptovány budou platební doklady vystavené od 1. 5. 2021 do 31. 12. 2021.  

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]
sluch

Není ticho jako ticho

17. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Dnes začíná 8. ročník festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Divadla, muzea, neziskové organizace, školy zaměřené na výuku dětí se sluchovým handicapem a mnoho dalších spolků a společností připravily bohatý program.

[více]

Dále z 211