Přejít k hlavnímu obsahu

23.1.2020 | #Pojištěnci

Sleva do Skiareálu Špindlerův Mlýn

Vážení klienti,

zima je v plném proudu a jarní prázdniny našich ratolestí se blíží. Máte chuť si zalyžovat? Jedou vaše  děti na lyžařský výcvik do Krkonoš? V tom případě jste na správném místě. Máme pro vás exklusivní nabídku v podobě 10% slevy na celodenní jízdné ve Skiareálu Špindlerův Mlýn a to od ledna do března 2020.

Dále máte možnost čerpat 10% slevu na sportovní vybavení, půjčovnu a servis lyží i snowboardu ve Spindl Motion Renta Svatý Petr, kterou je možné uplatit až do října 2020.

A pro milovníky letních a podzimních vycházek bude k dispozici sleva 10 % na jednu jízdu lanovkou do Skiareálu Špindlerův Mlýn a to v období června až října 2020.

K uplatnění slevy vám postačí platný průkaz pojištěnce ZP 211.

Více informací o lyžařském areálu:  https://www.skiareal.cz/

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR. Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2. srpna 2021 platí, že cizinci, kteří nemohou být účastni systému veřejného zdravotního pojištění v ČR, uzavírají pro účely pobytu na území ČR, tzv.

[více]

Dále z 211