Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Smlouva podepsána: David Kostka bude řídit ZP MV ČR další čtyři roky

Smlouva podepsána: David Kostka bude řídit ZP MV ČR další čtyři roky
7. 5. 2019

V pondělí 6. května podepsali předseda správní rady ZP MV ČR Jiří Zmatlík (na fotografii vlevo) a generální ředitel pojišťovny David Kostka smlouvu o dalším čtyřletém působení Davida Kostky v pozici generálního ředitele ZP MV ČR.

Kostka byl opětovně zvolen generálním ředitelem druhé největší zdravotní pojišťovny v zemi koncem dubna na zasedání správní rady. Rozhodnutí bylo jednohlasné.

David Kostka řídí ZP MV ČR od roku 2015. Od té doby se pojišťovně podařilo rozšířit počet klientů o 50 000 na současných více než 1,3 milionu, zvýšil se počet tzv. úhradových dnů, po které je pojišťovna bez problému schopna dostát všem svým závazkům ze 14 v roce 2015 na současných 45 dnů. Pojišťovna pro klienty vytvořila asistenční službu Lékař na telefonu a funkci ombudsmana – ochránce práv klientů. Loni ZP MV ČR získala ocenění „Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna“ a jako jediná v zemi je držitelkou mezinárodního prestižního ocenění Czech Superbrands.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.