Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Užijte si s dětmi Zimní hry a vyhrajte relaxační pobyt v hodnotě 10 000 Kč!

Užijte si s dětmi Zimní hry a vyhrajte relaxační pobyt v hodnotě 10 000 Kč!
13. 2. 2019

Březen - za kamna vlezem, říká lidová pranostika. My pro vás ale máme lepší tip, jak si (bez ohledu na momentální počasí) užít báječný program s dětmi.

Populární Zimní hry slibují 8 dnů plných rodinné zábavy, soutěží, ale i zdravotních a sportovních vychytávek. A pozor - jako klienti ZP 211 máte vstup zcela zdarma, a ještě můžete vyhrát hodnotné ceny!

 

Zimní hry se konají každou březnovou sobotu a neděli v jiném městě, celkem tak zavítají do 8 indoorových zábavních center v různých koutech republiky. Čekají na vás nejen týmové soutěže, ale také zkušební jízdy na atraktivních sportovních trenažérech. Chybět nebudou ani dva koutky pro kreativní řádění – první pro malování a druhý pro focení, abyste si domů odnesli nějakou tu památku.

 

A protože nám ve zdravotní pojišťovně leží na srdci hlavně zdraví, přichystali jsme pro návštěvníky také několik moderních stanovišť zdravotní prevence. Přímo na místě si tak můžete nechat bezbolestně zkontrolovat zrak (dioptrie, astigmatismus, nitrooční tlak) nebo využít zubní poradenství a nácvik správné dentální hygieny. K dispozici bude také měření tělesné stavby pomocí přístroje InBody 270, který vám prozradí, jaký máte poměr svalů a tuku.

Zimní hry budou probíhat vždy od 11 do 17 hodin, rozhodně se ale vyplatí neutíkat před koncem programu. Na závěr každého dne totiž budou vyhlášeny dva nejlepší týmy, které naše pojišťovna odmění cenami v hodnotě 2 500 Kč. Velkým lákadlem je samozřejmě i hlavní cena soutěže – relaxační pobyt v hodnotě 10 000 korun! Ani soutěžící, na které se štěstí neusměje, ale nemusí smutnit – každý rodinný tým si kromě super zážitku odnese i dárek za účast v soutěži.

 
Naše hostesky poskytnou celodenní vstupné všem našim klientům zdarma, vždy v čase 10:00 - 16:00. Proto nezapomeňte svůj průkaz pojištěnce.
 

Sledujte nás i na facebooku a dozvíte se víc.

 

Těšíme se na vás v Brně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Zlíně, Hradci Králové, Jihlavě a Praze!

 

Datum

Město

Místo

2.3.2019

Brno

BRuNO family park

3.3.2019

Olomouc

Krokodýlek

9.3.2019

Plzeň

Dětský svět Lvíček

10.3.2019

České Budějovice

Hopsárium

16.3.2019

Zlín

TOBOGA Galaxie

17.3.2019

Hradec Králové

TOBOGA Tongo

23.3.2019

Jihlava

Robinson ostrov zábavy

24.3.2019

Praha

TOBOGA Fantasy

 

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další