Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. V červenci mezi námi přivítáme téměř 8 700 nových klientů
důvěra

14.4.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

V červenci mezi námi přivítáme téměř 8 700 nových klientů

Letošního jarního termínu, v němž je podle zákona možno požádat o změnu zdravotní pojišťovny, využilo téměř osm tisíc sedm set lidí k tomu, aby se zaregistrovali ke Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra. Velice si toho vážíme. Chápeme to nejen jako ocenění naší dosavadní péče o stávající klientelu, ale také jako závazek do budoucna, že budeme mít každému z více než milionu tří set tisíc našich klientů stále co nabídnout.

Základní zdravotní péči, jejíž rozsah je dán úhradovou vyhláškou, má každý z našich klientů dobře zabezpečenou. Máme smlouvy se všemi významnými zdravotnickými zařízeními v republice a za jejich služby platíme řádně a včas. V loňském roce jsme získali ocenění Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna v zemi.

Nad rámec základní péče svým klientům nabízíme řadu zajímavých benefitů v podobě preventivních programů. Chceme být totiž zdravotní pojišťovnou, která své klienty postupně vede k větší odpovědnosti za vlastní zdraví a podporuje jejich zájem o prevenci zejména infekčních, chronických a onkologických onemocnění a jejich snahu o zdravý životní styl.

Neustále se snažíme rozšiřovat možnosti osobního kontaktu mezi klienty a pracovníky pojišťovny, kteří se o ně starají. Máme vybudovanou rozsáhlou síť klientských center po celém území České republiky, a nabízíme i cestu elektronické komunikace na dálku. Vedle toho klientům poskytujeme také možnost poradit se s odborníkem. Ke konzultaci zdravotních problémů mohou využít služeb našeho lékaře na telefonu a při řešení obtíží a stížností pak služeb naší ombudsmanky.

Milí klienti, vy, kteří jste u nás nově, buďte vítáni. Při nejbližší návštěvě svého lékaře ho nezapomeňte o změně zdravotní pojišťovny informovat. Vy ostatní, zůstaňte nám nakloněni i nadále. Děkujeme vám všem za důvěru.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

RS

Pro klienty s roztroušenou sklerózou

8. 3. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Roztroušenou sklerózou trpí v České republice odhadem 23 tisíc lidí. Je to autoimunitní onemocnění postihující centrální nervovou soustavu. Nemoc nelze zcela vyléčit, ale je možné, zejména v počáteční fázi, zpomalit její postup.

[více]

Dále z 211