Přejít k hlavnímu obsahu

2.4.2020 | #Pojištěnci

Váš lékař z Virtuální kliniky EUC je vám k dispozici online z pohodlí a bezpečí vašeho domova

Máte opakovaně problémy se spánkem, objevila se vám na obličeji vyrážka, která svědí? Nebo máte jiný zdravotní problém? Nechcete nebo nemůžete trávit čas vysedáváním v čekárně? Využijte vyšetření lékařem ve Virtuální klinice EUC a jeho péči odkudkoli a kdykoli. Stačí udělat několik jednoduchých kroků na vašem počítači či telefonu a do hodiny se s vámi lékař spojí. Ordinační hodiny jsou od pondělí do pátku, od 8 do 18 hodin.

Vyšetření ve Virtuální klinice začíná online registrací, po které vám nejpozději do 60 minut (v rámci ordinačních hodin) přijde aktivační email. Ten vám umožní připojit se do aplikace, přes kterou probíhá vyšetření lékařem prostřednictvím chatu nebo videa.

Službu poskytuje zdravotnické zařízení a na základě jejího využití tak vzniká zdravotnická dokumentace. Z tohoto důvodu musíme před zahájením vyšetření ověřit vaši totožnost na základě občanského průkazu a karty pojištěnce. Jedná se o stejný postup jako v běžné ordinaci. Samozřejmostí je dodržení požadavků GDPR, komunikace s lékařem probíhá v uzavřeném a zabezpečeném elektronickém prostředí.

Samotné vyšetření je rychlé a efektivní, trvá většinou deset minut. Můžete se připojit kdykoli a odkudkoli, diskrétně a bezpečně z pohodlí domova. Potřebujete pouze mobil nebo počítač a připojení k internetu.

V případě, že lékař vyhodnotí, že váš zdravotní stav vyžaduje osobní návštěvu lékaře, objedná vás k dalším vyšetřením do některé z ordinací v jedné z 26 klinik EUC ve 14 městech po celé České republice. V rámci Virtuální kliniky je samozřejmostí i vystavení e-receptu, žádanky nebo e-neschopenky.

Bez návštěvy ordinace, pouze pomocí vzdálené komunikace, je možné vyřešit zhruba 60 % zdravotních potíží.

Čtyři kroky, které vás spojí s lékařem ve Virtuální klinice EUC, aneb jak to funguje:

  • Přejděte na virtualniklinika.cz
  • Vyplňte anamnézu do inteligentního dotazníku
  • Konzultujete s naším lékařem prostřednictvím chatu nebo videa
  • Lékař navrhne plán léčby, vystaví e-recept, e-neschopenku či žádanku

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Zdraví jako vášeň

Zdraví jako vášeň - letní speciál

14. 8. 2020 | #Pojištěnci

Milí klienti, v těchto dnech jsme vydali letní číslo časopisu Zdraví jako vášeň, které vám nabízíme k přečtení. Můžete zalistovat v elektronickém vydání ZDE, případně se zastavit na kterémkoliv klientském pracovišti a výtisk si zdarma odnést domů.

[více]

Dále z 211