Přejít k hlavnímu obsahu
osmisměrka

23.3.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Výherci osmisměrky Zdraví jako vášeň

Vážení klienti,

pro vás, kteří již netrpělivě čekáte, zda patříte mezi šťastné výherce, přinášíme výsledky naší osmisměrky z bulletinu Zdraví jako vášeň 2021. Vaše reakce a jejich množství nás opravdu nesmírně potěšily.  Obdrželi jsme neuvěřitelných 5 591 správných odpovědí v písemné i elektronické formě. Bohužel z tohoto neuvěřitelného počtu musíme vylosovat pouze 3 výherce.

Jsme zároveň moc rádi, že jste se nenechali zmást šotkem, který se nám do osmisměrky vloudil. Přestože v legendě chybělo k vyškrtnutí slovo „Irčan“, správně jste nám odpovídali, že tajenka je Zdraví v kostce. Do slosování jsme zahrnuli všechny odpovědi se správnou tajenkou, samozřejmě včetně těch, kde není vyškrtnuté slovo "Irčan".

Šťastnými vylosovanými jsou: Jitka Homutová, Lucie Jakubčíková a Vladimír Máj.

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že jim ceny udělají radost.

Všem vám, kteří jste s námi soutěžili, velice děkujeme!

Pokud se vám soutěžení zalíbilo, množství dalších soutěží pro vás máme připraveno i na našich facebookových a instagramových stránkách nebo na webu www.zdravijakovasen.cz.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211