Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Výherci osmisměrky Zdraví jako vášeň
osmisměrka

23.3.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Výherci osmisměrky Zdraví jako vášeň

Vážení klienti,

pro vás, kteří již netrpělivě čekáte, zda patříte mezi šťastné výherce, přinášíme výsledky naší osmisměrky z bulletinu Zdraví jako vášeň 2021. Vaše reakce a jejich množství nás opravdu nesmírně potěšily.  Obdrželi jsme neuvěřitelných 5 591 správných odpovědí v písemné i elektronické formě. Bohužel z tohoto neuvěřitelného počtu musíme vylosovat pouze 3 výherce.

Jsme zároveň moc rádi, že jste se nenechali zmást šotkem, který se nám do osmisměrky vloudil. Přestože v legendě chybělo k vyškrtnutí slovo „Irčan“, správně jste nám odpovídali, že tajenka je Zdraví v kostce. Do slosování jsme zahrnuli všechny odpovědi se správnou tajenkou, samozřejmě včetně těch, kde není vyškrtnuté slovo "Irčan".

Šťastnými vylosovanými jsou: Jitka Homutová, Lucie Jakubčíková a Vladimír Máj.

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že jim ceny udělají radost.

Všem vám, kteří jste s námi soutěžili, velice děkujeme!

Pokud se vám soutěžení zalíbilo, množství dalších soutěží pro vás máme připraveno i na našich facebookových a instagramových stránkách nebo na webu www.zdravijakovasen.cz.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Milostivé léto

Milostivé léto 2022

31. 8. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Stejně jako v loňském roce i letos máte příležitost zbavit se případného dluhu na pojistném, který vám v minulosti vznikl u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra a který je po vás vymáhán v exekučním řízení.

[více]
příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211