Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Vyrážíme s prevencí za vámi
ZaP

| #Pojištěnci | #Plátci

Vyrážíme s prevencí za vámi

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření. Čeká nás celkem 10 zastávek. Začínáme 3. července v Jihlavě.

Čekají na vás různá jednoduchá preventivní vyšetření, jako je měření zraku, krevního tlaku, cukru v krvi nebo kapacity plic. Budete moci využít také služby výživového poradce, který vám změří složení těla, probere s vámi vaši hmotnost, poměr svalů, tuků a vody a poradí vám, jaká strava by vašemu tělu prospěla.  

Zdraví je k nezaplacení. A protože je naším hlavním cílem plošná zdravotní osvěta a prevence, nerozlišujeme, u které jste zdravotní pojišťovny. Absolvovat vyšetření zdarma mohou všichni návštěvníci akcí. Každý rok během roadshow provedeme více než 4 000 vyšetření zdarma. A z reakcí návštěvníků víme, že tato naše aktivita je žádaná a ceněná.

Ten, kdo absolvuje vyšetření, dostane možnost zatočit si kolem štěstí a vyhrát dvousetkorunový poukaz do obchodu se sportovními potřebami. A pokud jste naším klientem a na libovolné akci nám odevzdáte soutěžní kartu, zařadíme vás do slosování na konci roadshow, v němž se bude hrát o relaxační pobyt v hodnotě 30 000 Kč.

I tento rok jsme si pro vás připravili něco nového. Na každé akci vám bude k dispozici stanoviště Českého červeného kříže s instruktáží a teoretickými základy první pomoci a samozřejmě si budete moci i vyzkoušet první pomoc v praxi na figurínách.

Budeme vás tedy čekat vždy mezi 10. a 17. hodinou.

Kdy a kam za námi můžete dorazit?

Informace k jednotlivým akcím sledujte průběžně na našich sociálních sítích nebo v kalendáři na webových stránkách.

 

Kudyznudy.cz – nejlepší začátek výletu Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211