Přejít k hlavnímu obsahu

16.1.2020 | #Pojištěnci

Stopa pro život - závody v běhu na lyžích

Zúčastněte se s námi oblíbeného seriálu závodů Stopa pro život. Zazávodit si můžete na vlastní kůži, anebo jen přijít si zafandit a nasát závodní atmosféru.

Pro pojištěnce ZP 211 je připravena sleva 20 % na startovné pro všechny čtyři závody. Slevu lze uplatnit na základě předložení průkazu pojištěnce v místě závodu nebo při zadání čísla z průkazu pojištěnce do formuláře při registraci on-line. Po předložení průkazu pojištěnce ZP 211 máte možnost využít servis lyží v místě akce zdarma. K dispozici budou šatny, kavárna i jídelna ve vyhřívaném stanu.

Závody jsou určeny nejširší veřejnosti a nabízí sportovní vyžití každému zájemci bez věkového a výkonnostního omezení, na všech podnicích si na své přijdou i děti. Připravený je i zajímavý doprovodný program pro doprovody  a rodiny s dětmi, včetně stánku ZP MV ČR, který je umístěn ve vyhřívacím stanu.

Termín akce

Název akce

Místo konání akce

Kraj konání akce

25. - 26. 1. 2020

Jilemnická 50

Horní Mísečky

Liberecký kraj

15. - 16. 2.2020

Karlův běh

Boží Dar

Karlovarský kraj

22. - 23. 2. 2020

Běžky 2020

Kvilda

Jihočeský kraj

7. 3. 2020

Krkonošská 70

Špindlerův Mlýn

Královehradecký kraj


Více informací o závodech: https://www.stopaprozivot.cz/

Sledujte náš Facebook: https://cs-cz.facebook.com/pojistovnazpmvcr, již tento víkend pro vás máme soutěž o startovné zdarma na závod dle vlastního výběru.


Těšíme se na vás!
Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Změny v komerčním pojištění cizinců s dlouhodobým pobytem v ČR. Changes in the conditions of commercial insurance for foreigners residing in the Czech Republic.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR.  Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR. Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2.

[více]

Dále z 211