Přejít k hlavnímu obsahu

16.1.2020 | #Pojištěnci

Stopa pro život - závody v běhu na lyžích

Zúčastněte se s námi oblíbeného seriálu závodů Stopa pro život. Zazávodit si můžete na vlastní kůži, anebo jen přijít si zafandit a nasát závodní atmosféru.

Pro pojištěnce ZP 211 je připravena sleva 20 % na startovné pro všechny čtyři závody. Slevu lze uplatnit na základě předložení průkazu pojištěnce v místě závodu nebo při zadání čísla z průkazu pojištěnce do formuláře při registraci on-line. Po předložení průkazu pojištěnce ZP 211 máte možnost využít servis lyží v místě akce zdarma. K dispozici budou šatny, kavárna i jídelna ve vyhřívaném stanu.

Závody jsou určeny nejširší veřejnosti a nabízí sportovní vyžití každému zájemci bez věkového a výkonnostního omezení, na všech podnicích si na své přijdou i děti. Připravený je i zajímavý doprovodný program pro doprovody  a rodiny s dětmi, včetně stánku ZP MV ČR, který je umístěn ve vyhřívacím stanu.

Termín akce

Název akce

Místo konání akce

Kraj konání akce

25. - 26. 1. 2020

Jilemnická 50

Horní Mísečky

Liberecký kraj

15. - 16. 2.2020

Karlův běh

Boží Dar

Karlovarský kraj

22. - 23. 2. 2020

Běžky 2020

Kvilda

Jihočeský kraj

7. 3. 2020

Krkonošská 70

Špindlerův Mlýn

Královehradecký kraj


Více informací o závodech: https://www.stopaprozivot.cz/

Sledujte náš Facebook: https://cs-cz.facebook.com/pojistovnazpmvcr, již tento víkend pro vás máme soutěž o startovné zdarma na závod dle vlastního výběru.


Těšíme se na vás!
Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211