Přejít k hlavnímu obsahu
Zdraví jako vášeň

14.8.2020 | #Pojištěnci

Zdraví jako vášeň - letní speciál

Milí klienti, v těchto dnech jsme vydali letní číslo časopisu Zdraví jako vášeň, které vám nabízíme k přečtení. Můžete zalistovat v elektronickém vydání ZDE, případně se zastavit na kterémkoliv klientském pracovišti a výtisk si zdarma odnést domů.

Blíže se seznámíte s nejznámější českou meteoroložkou Alenou Zárybnickou a zjistíte, jak ona pohlíží na život a dění kolem nás. Můžete si přečíst příběh dívky, která přišla o nohu, ale nikoliv o sílu žít plnohodnotný život, sportovat a být v životě šťastná. Ti z vás, kteří mají v rodině problémy s nadváhou u dětí, se mohou dozvědět, jak s ní zatočit. Chcete začít sportovat a nevíte jak? I na tuto otázku vám odpoví letní vydání časopisu ZP MV ČR Zdraví jako vášeň. Na stránkách samozřejmě najdete spoustu zajímavých informací o pojišťovně samotné a o bonusech, které vám v rámci fondu prevence nabízí.

Tak příjemné čtení i strávení posledních letních dnů!

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

žáci

Spolupráce s Policií České republiky

16. 9. 2020 | #Pojištěnci

Do škol opět míří moderní prevence Žáci základních škol zapojených do sítě obrazovek ÁMOS vision se od září na interaktivních tabulích setkávají s preventivními spoty zaměřenými na bezpečnost dětí. Aktuálními tématy provází známí youtubeři.

[více]

Dále z 211