Přejít k hlavnímu obsahu
Zdraví jako vášeň

14.8.2020 | #Pojištěnci

Zdraví jako vášeň - letní speciál

Milí klienti, v těchto dnech jsme vydali letní číslo časopisu Zdraví jako vášeň, které vám nabízíme k přečtení. Můžete zalistovat v elektronickém vydání ZDE, případně se zastavit na kterémkoliv klientském pracovišti a výtisk si zdarma odnést domů.

Blíže se seznámíte s nejznámější českou meteoroložkou Alenou Zárybnickou a zjistíte, jak ona pohlíží na život a dění kolem nás. Můžete si přečíst příběh dívky, která přišla o nohu, ale nikoliv o sílu žít plnohodnotný život, sportovat a být v životě šťastná. Ti z vás, kteří mají v rodině problémy s nadváhou u dětí, se mohou dozvědět, jak s ní zatočit. Chcete začít sportovat a nevíte jak? I na tuto otázku vám odpoví letní vydání časopisu ZP MV ČR Zdraví jako vášeň. Na stránkách samozřejmě najdete spoustu zajímavých informací o pojišťovně samotné a o bonusech, které vám v rámci fondu prevence nabízí.

Tak příjemné čtení i strávení posledních letních dnů!

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211