Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Zdraví jako vášeň - letní speciál
Zdraví jako vášeň

14.8.2020 | #Pojištěnci

Zdraví jako vášeň - letní speciál

Milí klienti, v těchto dnech jsme vydali letní číslo časopisu Zdraví jako vášeň, které vám nabízíme k přečtení. Můžete zalistovat v elektronickém vydání ZDE, případně se zastavit na kterémkoliv klientském pracovišti a výtisk si zdarma odnést domů.

Blíže se seznámíte s nejznámější českou meteoroložkou Alenou Zárybnickou a zjistíte, jak ona pohlíží na život a dění kolem nás. Můžete si přečíst příběh dívky, která přišla o nohu, ale nikoliv o sílu žít plnohodnotný život, sportovat a být v životě šťastná. Ti z vás, kteří mají v rodině problémy s nadváhou u dětí, se mohou dozvědět, jak s ní zatočit. Chcete začít sportovat a nevíte jak? I na tuto otázku vám odpoví letní vydání časopisu ZP MV ČR Zdraví jako vášeň. Na stránkách samozřejmě najdete spoustu zajímavých informací o pojišťovně samotné a o bonusech, které vám v rámci fondu prevence nabízí.

Tak příjemné čtení i strávení posledních letních dnů!

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Milostivé léto

Milostivé léto 2022

31. 8. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Stejně jako v loňském roce i letos máte příležitost zbavit se případného dluhu na pojistném, který vám v minulosti vznikl u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra a který je po vás vymáhán v exekučním řízení.

[více]
příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211