Přejít k hlavnímu obsahu
 1. Úvod
 2. O nás
 3. Aktuality
 4. Zkuste Silnou imunitu s Pilulkou: Nebudete nám muset posílat žádost o příspěvek, 250 korun vám odečtou rovnou při nákupu v e-lékárně
Silná imunita

12.10.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Zkuste Silnou imunitu s Pilulkou: Nebudete nám muset posílat žádost o příspěvek, 250 korun vám odečtou rovnou při nákupu v e-lékárně

Díky pořadovým číslům na sezonní akce, která jsme zavedli letos v červnu, vám můžeme nyní, v rámci sezonní akce Silná imunita, nabídnout jednodušší cestu k proplacení příspěvku. Pokud si vitaminy či minerály nakoupíte v e-shopu Pilulka.cz, můžete uplatit příspěvek 250 Kč hned při nákupu. Dokládání platby a posílání dodatečné žádosti o proplacení této částky v takovém případě odpadá.

Nákup vitaminů a minerálů na vybrané stránce spolupracujícího e-shopu Pilulka.cz. za cenu sníženou o námi poskytovaný příspěvek vyřídíte snadno, musíte ho ale realizovat do 31. října. Upozorňujeme, že příspěvek nelze odečítat od ceny za dopravu produktu a je možné ho uplatnit pouze na nákup produktů specifikovaných v rámci programu Silná imunita. Jejich výčet najdete zde.

 

Jak postupovat:

 • Kód (pořadové číslo) je potřeba ověřit na stránce https://www.pilulka.cz/silna-imunita-2022, pokud máte více kódů je potřeba ověřit postupně všechny.
 • Dále si vyberete produkty z dané stránky, kde jste ověřili kódy. Na další produkty z hlavních stránek se sleva nevztahuje.
 • Následně se vám sleva automaticky odečte v košíku a kódy se již znovu nikam nezapisují.
 • Nejnižší hodnota objednávky je 251 Kč, aby sleva šla odečíst.
 • V případě nefunkčních kódů neváhejte kontaktovat Pilulku.

Poté ho už jen uhradíte případné doplatky či dopravu a postupujete standardní cestou podle podmínek e-shopu. Celou objednávku, transakci, dopravu a případné reklamace vyřizuje Pilulka jako provozovatel e-shopu.

Jak získat nebo zjistit kód:

 • Přihlaste se do svého účtu na portálu E-komunikace a vygenerujte si pořadové číslo na sezonní akci. Vygenerované číslo uplatníte při nákupu na e-shopu jako kód.
 • Pokud jste si již pořadové číslo generovali s předstihem, a nemáte ho zapsané, přihlaste se do E-komunikace a zažádejte o něj jakoby znovu. Zobrazí se vám informace, jaké je vaše pořadové číslo.

Doufáme, že vyplácení příspěvků formou přímého odečtu dané částky hned při nákupu bude pro řadu klientů přínosem. Pilulka Lékárny, a. s., je náš první partner, se kterým v této věci spolupracujeme. Do budoucna připravujeme spolupráci s dalšími společnostmi.

Samozřejmě ale myslíme i na ty klienty, kterým tato cesta nevyhovuje. Ti mohou příspěvky nadále čerpat tradičním způsobem, tj. zakoupit vybrané produkty kdekoliv, následně se přihlásit do svého účtu na portálu E-komunikace, vyplnit žádost o proplacení a nahrát potřebné účtenky.

Produkty, na které se vztahuje náš příspěvek 250 Kč, naleznete zde.

Návod, jak si vygenerovat pořadové číslo, je k dispozici zde.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211