Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Známe výherce soutěže vyhlášené v našem bulletinu
soutěž

6.4.2022 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Známe výherce soutěže vyhlášené v našem bulletinu

Taky jste se zapojili do soutěže o digitální tlakoměry, kterou jsme vyhlásili v posledním čísle našeho časopisu Zdraví jako vášeň? Pak vás určitě zajímá, na koho se tentokrát usmálo štěstí.

Jestliže vám v tajence vyšlo slovo PREVENCE, luštili jste správně. Do slosování o výhry jsme zařadili všechny soutěžící, kteří nám včas poslali dopis nebo e-mail se správným zněním tajenky. Ve stanoveném termínu, do 31. března, jsme obdrželi celkem 696 správných odpovědí, z nichž jsme vylosovali tři výherce.

Šťastnými vylosovanými jsou: paní Dagmar (Dvůr Králové nad Labem), pan Pavel (Bruntál) a paní Anna (Jasenná).

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že jim ceny udělají radost.

Vám všem, kteří jste s námi soutěžili, velice děkujeme. Pokud se vám soutěžení zalíbilo, zúčastněte se dalších soutěží, které pro vás máme připraveny na našich facebookových a instagramových stránkách nebo na webu www.zdravijakovasen.cz.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

srdce

O zdraví srdce je třeba se starat

29. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Dnes je Světový den srdce a to je příležitost připomenout, že Česká republika patří mezi země, jejichž populace je zatížena vysokým rizikem rozvoje kardiovaskulárních (srdečně-cévních) onemocnění, jako jsou ischemická choroba srdeční (nedostatečné pr

[více]
kolonoskopie

Nebojte se kolonoskopie

25. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Od roku 2000 probíhá v naší zemi screening (preventivní prohlídky rizikových osob) s cílem snížit v populaci výskyt rakoviny tlustého střeva a konečníku a úmrtnost na ni.

[více]

Dále z 211