Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

ZP 211 je Czech Superbrands i v roce 2019

ZP 211 je Czech Superbrands i v roce 2019
4. 2. 2019

Prestižní mezinárodní ocenění kvality Czech Superbrands získala ZP 211 i pro rok 2019. ZP 211 je jediná zdravotní pojišťovna v zemi s tímto oceněním, které drží již potřetí za sebou.

Ocenění Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah,“ zdůraznil ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják při nedávném předání diplomu generálnímu ředitel ZP 211 Davidu Kostkovi. Ten k ocenění uvedl: „Obhájení titulu Czech Superbrands také v letošním roce potvrzuje fakt, že jsme lídrem mezi zaměstnaneckými zdravotními pojišťovnami s pevným ukotvením na trhu. Pro naše klienty zajišťujeme dostupnou zdravotní péči a navíc nabízíme celou řadu podpůrných programů pro upevnění jejich zdraví.“

Prestiž ocenění stoupá především tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. Nikdo se nemůže do soutěže sám přihlásit. Nezávislou porotou jsou následně posuzovány parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž.

Kolébkou mezinárodní organizace Superbrands je Velká Británie, kde projekt v roce 1994 vznikl a z níž se během více než 20 let rozšířil do více než 90 států napříč pěti kontinenty. 

 

 

Popisek k fotu:

Generální ředitel ZP 211 David Kostka (vpravo) přebírá diplom Czech Superbrands 2019 od ředitele organizace Czech Superbrands Romana Sovjáka.

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další