Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

ZP 211 je Czech Superbrands i v roce 2019

ZP 211 je Czech Superbrands i v roce 2019
4. 2. 2019

Prestižní mezinárodní ocenění kvality Czech Superbrands získala ZP 211 i pro rok 2019. ZP 211 je jediná zdravotní pojišťovna v zemi s tímto oceněním, které drží již potřetí za sebou.

Ocenění Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah,“ zdůraznil ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják při nedávném předání diplomu generálnímu ředitel ZP 211 Davidu Kostkovi. Ten k ocenění uvedl: „Obhájení titulu Czech Superbrands také v letošním roce potvrzuje fakt, že jsme lídrem mezi zaměstnaneckými zdravotními pojišťovnami s pevným ukotvením na trhu. Pro naše klienty zajišťujeme dostupnou zdravotní péči a navíc nabízíme celou řadu podpůrných programů pro upevnění jejich zdraví.“

Prestiž ocenění stoupá především tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. Nikdo se nemůže do soutěže sám přihlásit. Nezávislou porotou jsou následně posuzovány parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž.

Kolébkou mezinárodní organizace Superbrands je Velká Británie, kde projekt v roce 1994 vznikl a z níž se během více než 20 let rozšířil do více než 90 států napříč pěti kontinenty. 

 

 

Popisek k fotu:

Generální ředitel ZP 211 David Kostka (vpravo) přebírá diplom Czech Superbrands 2019 od ředitele organizace Czech Superbrands Romana Sovjáka.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.