Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

ZP 211 obhájila titul Czech Superbrands

ZP 211 obhájila titul Czech Superbrands
29. 1. 2018

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) obhájila prestižní mezinárodní ocenění Czech Superbrands i v roce 2018. Je jedinou zdravotní pojišťovnou v zemi, která drží toto ocenění kvality.

„Obhájení titulu Czech Superbrands také v letošním roce potvrzuje fakt, že jsme lídrem mezi zaměstnaneckými zdravotními pojišťovnami s pevným ukotvením na trhu. Pro naše klienty zajišťujeme dostupnou zdravotní péči a navíc nabízíme celou řadu podpůrných programů pro upevnění jejich zdraví,“ řekl k obhájení titulu generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

„Ocenění Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah,“ zdůraznil ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják při předání diplomu, potvrzujícímu obhájení titulu.

Kolébkou mezinárodní organizace Superbrands je Velká Británie, kde projekt v roce 1994 vznikl a z níž se během více než 20 let rozšířil do více než 90 států napříč pěti kontinenty.  V České republice byl projekt realizován na počátku nového milénia a znovu obnoven v roce 2013.

 

 

Popisek k fotu:

Generální ředitel ZP 211 David Kostka (vlevo) přebírá diplom Czech Superbrands 2018 od ředitele organizace Czech Superbrands Romana Sovjáka.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.