Přejít k hlavnímu obsahu

29.11.2018 | #Pojištěnci

ZP MV ČR: Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) je finančně nejzdravější zdravotní pojišťovnou roku 2018 v zemi.

Vyplývá to z šetření neziskové organizace Health Care Institute (HCI), která výsledky oznámila v úterý v Praze na konferenci Efektivní nemocnice. V hodnocení finančního zdraví byly posuzovány reálné údaje za loňský rok.

„Toto ocenění potvrdilo fakt, že ZP MV ČR dokáže hospodařit s vybraným pojistným nejlépe ze všech zdravotních pojišťoven v zemi, přičemž je schopná zajistit svým více než 1,3 milionům klientů vysoce kvalitní zdravotní péči. Jsem opravdu pyšný na tým naší zdravotní pojišťovny, který i přes setrvalý růst výdajů na zdravotní péči dokáže takto výborně se svěřenými prostředky hospodařit,“ okomentoval výsledky šetření generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

ZP MV ČR je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi, má smlouvy se všemi nejvýznamnějšími zdravotnickými zařízeními kdekoliv na území ČR. Je držitelkou ocenění Zdravotní pojišťovna roku 2015 a 2016 a mezinárodního titulu Czech Superbrands 2017 a 2018.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211