Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

ZP MV ČR: Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna

ZP MV ČR: Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna
29. 11. 2018

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) je finančně nejzdravější zdravotní pojišťovnou roku 2018 v zemi.

Vyplývá to z šetření neziskové organizace Health Care Institute (HCI), která výsledky oznámila v úterý v Praze na konferenci Efektivní nemocnice. V hodnocení finančního zdraví byly posuzovány reálné údaje za loňský rok.

„Toto ocenění potvrdilo fakt, že ZP MV ČR dokáže hospodařit s vybraným pojistným nejlépe ze všech zdravotních pojišťoven v zemi, přičemž je schopná zajistit svým více než 1,3 milionům klientů vysoce kvalitní zdravotní péči. Jsem opravdu pyšný na tým naší zdravotní pojišťovny, který i přes setrvalý růst výdajů na zdravotní péči dokáže takto výborně se svěřenými prostředky hospodařit,“ okomentoval výsledky šetření generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

ZP MV ČR je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi, má smlouvy se všemi nejvýznamnějšími zdravotnickými zařízeními kdekoliv na území ČR. Je držitelkou ocenění Zdravotní pojišťovna roku 2015 a 2016 a mezinárodního titulu Czech Superbrands 2017 a 2018.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.