Přejít k hlavnímu obsahu
Eletronické podání

19.1.2021 | #Poskytovatelé

ZP MV ČR od ledna elektronicky zveřejňuje žádosti o smlouvy s poskytovateli zdravotních služeb

Jste lékař nebo zdravotnické zařízení a chcete uzavřít smlouvu se ZP MV ČR? Nebo chcete zjistit, zda váš lékař požádal o smluvní vztah s pojišťovnou? Průběh schvalování žádostí o nové smlouvy případně o změnu stávající smlouvy (odbornosti, adresy aj.), můžete od ledna sledovat elektronicky na stránkách pojišťovny zde.
Je to další krok ZP MV ČR na cestě k elektronizaci služeb, spojených se zdravotním pojištěním, k jejich transparentnosti a ke zvýšení informovanosti klientů a partnerů pojišťovny. Aplikace je určena samotným poskytovatelům zdravotních služeb, stejně tak i široké veřejnosti. Průběh schvalovacího procesu bude možné sledovat téměř online. Zveřejněny budou žádosti z aplikace eŽádosti, které byly podány od 1. července 2020.
V aplikaci lze najít i prolink na zveřejněné smlouvy (eSmlouvy) pro informaci o již uzavřených smluvních vztazích.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]
sluch

Není ticho jako ticho

17. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Dnes začíná 8. ročník festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Divadla, muzea, neziskové organizace, školy zaměřené na výuku dětí se sluchovým handicapem a mnoho dalších spolků a společností připravily bohatý program.

[více]

Dále z 211