Přejít k hlavnímu obsahu
Eletronické podání

19.1.2021 | #Poskytovatelé

ZP MV ČR od ledna elektronicky zveřejňuje žádosti o smlouvy s poskytovateli zdravotních služeb

Jste lékař nebo zdravotnické zařízení a chcete uzavřít smlouvu se ZP MV ČR? Nebo chcete zjistit, zda váš lékař požádal o smluvní vztah s pojišťovnou? Průběh schvalování žádostí o nové smlouvy případně o změnu stávající smlouvy (odbornosti, adresy aj.), můžete od ledna sledovat elektronicky na stránkách pojišťovny zde.
Je to další krok ZP MV ČR na cestě k elektronizaci služeb, spojených se zdravotním pojištěním, k jejich transparentnosti a ke zvýšení informovanosti klientů a partnerů pojišťovny. Aplikace je určena samotným poskytovatelům zdravotních služeb, stejně tak i široké veřejnosti. Průběh schvalovacího procesu bude možné sledovat téměř online. Zveřejněny budou žádosti z aplikace eŽádosti, které byly podány od 1. července 2020.
V aplikaci lze najít i prolink na zveřejněné smlouvy (eSmlouvy) pro informaci o již uzavřených smluvních vztazích.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

infolinka

ZP MV ČR rozšiřuje službu infolinky i pro klienty s poruchou či ztrátou řeči

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR rozšířila službu poskytovanou v rámci své telefonní infolinky. Volající budou mít nově možnost využít technologie „text to speech“ při obousměrné komunikaci s operátorem infolinky. Pojišťovna chce touto službou převodu textu na řeč pomoci svým klientům se sluchovým či řečovým postižením, kteří potřebují zprostředkovat řeč operátora infolinky nebo svůj dotaz psanou formou.

[více]
odběr

Přihlaste se do studie. Čas už je jen do konce března

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

S koncem března končí i možnost pro zájemce z řad veřejnosti přihlásit se do odborné studie průběžně sledující v jejich krvi přítomnost a množství specifických protilátek chránících před onemocněním covid-19. Testování spočívá u každého účastníka v odebrání celkem tří vzorků krve v šestiměsíčním intervalu, tedy tří vzorků v průběhu jednoho roku. Testy si dobrovolní účastníci studie platí sami, jen Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, která je podporovatelem projektu, svým klientům většinu nákladů uhradí.

[více]

Dále z 211