Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

ZP MV ČR přivítá v červenci 8014 nových klientů. Děkujeme!

ZP MV ČR přivítá v červenci 8014 nových klientů. Děkujeme!
14. 4. 2020

V průběhu ledna až března se k Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) přihlásilo 8014 nových klientů. Ukazují to předběžné výsledky Centrálního registru pojištěnců z 9. dubna. Ve srovnání s ostatními zdravotními pojišťovnami má ZP MV ČR nejlepší celkové saldo, tedy rozdíl mezi přicházejícími a odcházejícími pojištěnci.

„Vážíme si důvěry nově příchozích pojištěnců a stejně tak i těch, kteří nám zůstávají věrní. Děkujeme. Snažíme se klientům zpřístupnit zdravotní služby i v této epidemiologicky náročné době a zdá se, že klienti naši snahu oceňují,“ okomentoval výsledky letošního prvního přestupního období generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

Dobrou zprávou je, že klienti ZP 211 začali ve větší míře využívat možnost přihlásit se k pojišťovně prostřednictvím online přihlášky. Velmi pozitivní informací je i to, že nejvyšší počet přicházejících klientů je ve věku kolem třiceti let. A to jak mužů, tak žen.

ZP MV ČR po vypuknutí koronavirové epidemie veřejně garantovala úhradu zdravotních služeb, podpořila platby lékařům za poskytování distanční péče – tedy zdravotní konzultace na dálku, zpřístupnila klientům Virtuální kliniku EUC, či nabídla pojištěncům nový příspěvek z fondu prevence na nákup dezinfekce či ochranných roušek.

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další