Přejít k hlavnímu obsahu

8.4.2020 | #Pojištěnci

ZP MV ČR věnovala vitamíny hasičům a policistům

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) podpořila své klienty z řad hasičů a policistů, kteří se při pomoci druhým sami ocitají v první linii ohrožení  koronavirovou nákazou. Zajistila pro ně 4000 kusů vitamínů.

„Hasiči a policisté tvoří pevné jádro našich více než 1,3 milionu klientů, a zároveň patří mezi profese, které jsou v této době vystaveni vysokému nebezpečí nákazy koronavirem. Proto jsme se rozhodli pomoci těm, kteří pomáhají. Zajistili jsme pro ně 4000 kusů vitamínů,“ uvedl generální ředitel ZP MV ČR David Kostka při symbolickém předání vitamínů generálnímu řediteli Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslavu Rybovi a policejnímu prezidentu Janu Švejdarovi. Oba představitelé uvedli, že během několika příštích dnů budou vitamíny distribuovány řadovým příslušníkům obou sborů.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211