Přejít k hlavnímu obsahu

8.4.2020 | #Pojištěnci

ZP MV ČR věnovala vitamíny hasičům a policistům

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) podpořila své klienty z řad hasičů a policistů, kteří se při pomoci druhým sami ocitají v první linii ohrožení  koronavirovou nákazou. Zajistila pro ně 4000 kusů vitamínů.

„Hasiči a policisté tvoří pevné jádro našich více než 1,3 milionu klientů, a zároveň patří mezi profese, které jsou v této době vystaveni vysokému nebezpečí nákazy koronavirem. Proto jsme se rozhodli pomoci těm, kteří pomáhají. Zajistili jsme pro ně 4000 kusů vitamínů,“ uvedl generální ředitel ZP MV ČR David Kostka při symbolickém předání vitamínů generálnímu řediteli Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslavu Rybovi a policejnímu prezidentu Janu Švejdarovi. Oba představitelé uvedli, že během několika příštích dnů budou vitamíny distribuovány řadovým příslušníkům obou sborů.

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211