Přejít k hlavnímu obsahu

15.7.2019 | #Pojištěnci

ZP MV ČR zajistí péči pro své klienty i ve Šluknovském výběžku

Klienti ZP MV ČR mají zajištěnou zdravotní péči na celém území ČR, tedy i v oblasti Šluknovského výběžku na severu Čech. Krizovou situaci v Lužické nemocnici s poliklinikou, a.s. v Rumburku, tak, jak ji popisují média, ZP MV ČR pečlivě monitoruje a je se svými smluvními partnery v oblasti v pravidelném kontaktu. V této chvíli nemá ZP MV ČR od svého smluvního partnera, Lužické nemocnice s poliklinikou a. s., žádné oficiální informace o omezování zdravotní péče nebo o potřebě spolupráce při zajištění smluvně stanoveného druhu a rozsahu hrazených zdravotních služeb.

Pokud by taková situace nastala, je ZP MV ČR připravena svým klientům v dané oblasti pomoci zajistit dostupnou ambulantní nebo lůžkovou zdravotní péči v okolních smluvních zdravotnických zařízeních. Pokud potřebujete konzultaci se svojí zdravotní pojišťovnou, obraťte se, prosím, na Infolinku 844 211 211 nebo navštivte nejbližší kontaktní místo ZP MV ČR.

 Situaci i nadále sledujeme a v případě jakéhokoliv vývoje vás budeme informovat.

 ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211