Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

ZP MV ČR zajistí péči pro své klienty i ve Šluknovském výběžku

ZP MV ČR zajistí péči pro své klienty i ve Šluknovském výběžku
15. 7. 2019

Klienti ZP MV ČR mají zajištěnou zdravotní péči na celém území ČR, tedy i v oblasti Šluknovského výběžku na severu Čech. Krizovou situaci v Lužické nemocnici s poliklinikou, a.s. v Rumburku, tak, jak ji popisují média, ZP MV ČR pečlivě monitoruje a je se svými smluvními partnery v oblasti v pravidelném kontaktu. V této chvíli nemá ZP MV ČR od svého smluvního partnera, Lužické nemocnice s poliklinikou a. s., žádné oficiální informace o omezování zdravotní péče nebo o potřebě spolupráce při zajištění smluvně stanoveného druhu a rozsahu hrazených zdravotních služeb.

Pokud by taková situace nastala, je ZP MV ČR připravena svým klientům v dané oblasti pomoci zajistit dostupnou ambulantní nebo lůžkovou zdravotní péči v okolních smluvních zdravotnických zařízeních. Pokud potřebujete konzultaci se svojí zdravotní pojišťovnou, obraťte se, prosím, na Infolinku 844 211 211 nebo navštivte nejbližší kontaktní místo ZP MV ČR.

 Situaci i nadále sledujeme a v případě jakéhokoliv vývoje vás budeme informovat.

 ZP MV ČR

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.