Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Práce u nás

Kdo jsme?

Klíčovým prvkem úspěchu naší zdravotní pojišťovny je sehraný zaměstnanecký tým. Naše společnost nenabízí žádný hmotný produkt, nevyrábíme auta ani nepečeme chleba. Ve velice zjednodušeném pohledu jsme tu díky naším klientům, ať máme na mysli pojištěnce, plátce pojistného nebo poskytovatele zdravotních služeb. Hlavní devízou naší společnosti jsou proto naši zaměstnanci, jejich vysoká odbornost a způsob, jakým své znalosti promítají do každodenní práce a komunikace s okolím.

Základem našeho úspěchu je i pracovní nadšení, odpovědný přístup zaměstnanců, a zejména pak jejich motivace, ochota učit se a hledat řešení vzniklých problémů.

675

Tolik zaměstnanců aktuálně pracuje v naší zdravotní pojišťovně a pečuje o naše klienty.

Na českém trhu působíme nepřetržitě již od roku 1992 a jsme největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v zemi. Máme smlouvy se všemi nejvýznamnějšími zdravotnickými zařízeními kdekoliv na území ČR. V současnosti nám důvěřuje více než 1,3 milionu klientů. Jsme držitelem ocenění Zdravotní pojišťovna roku 2015 a 2016 a jako jediná zdravotní pojišťovna v zemi i mezinárodního titulu ocenění kvality Czech Superbrands 2017, 2018 a 2019.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Neváhejte se ozvat.  Možná čekáme právě na vás!

Aktuální nabídka pozic

Zaměstnanecké benefity

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky nabízí svým zaměstnancům celou řadu výhod v mnoha oblastech, které podporují nejen jejich profesní a osobní rozvoj, ale i kvalitní trávení volného času, fyzickou kondici a zdraví.

  25 dnů dovolené
5 dnů zdravotního volna 
Pružná pracovní doba
Dotované stravování
Jednorázový příspěvek na dovolenou, sport a kulturu
Příspěvek na vybraný typ pojištění
Půjčka nebo sociální výpomoc pro řešení složité
životní situace
Podpora odborného i osobního rozvoje formou
průběžného vzdělávání, vč. příspěvku na jazykové
vzdělávání

 

Kontakty na personalisty