Přejít k hlavnímu obsahu

Bezpečný domov - Plus

Vážení klienti,

smluvní partner ZP MV ČR pojišťovna Ergo, změnila bankovní účet. Pokud využíváte některý z jejich produktů, směřujte své platby na níže uvedený účet.

S účinností ihned, tedy od 25.2.2022 platí: Ergo pojišťovna, mění číslo účtu pro platby pojistného z banky Sberbank na banku ČSOB. Československá obchodní banka, a.s. Číslo účtu: 126971750/0300 Tato informace je i na našich webových stránkách https://ergo.cz/klientsky-servis/platba-pojistneho

Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci  pojištění majetku a odpovědnosti, které bylo oceněné samotnými klienty jako top produkt prostřednictvím nezávislých finančních serverů.

Bezpečný domov PLUS byl navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je tedy navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti!

Navíc získá klient zdarma pojištění občanské odpovědnosti nebo odpovědnosti z držby nemovitosti.

Produktem Bezpečný domov PLUS on-line lze pojistit:

 • rodinný dům s maximálně dvěma byty (může být i rekreační stavba)
 • byt v osobním vlastnictví
 • domácnost - trvale obydlená
 • součástí pojištění nemovitosti jsou i vedlejší stavby a garáže nacházející se na stejném pozemku s celkovou plochou do 50 m2 a pergoly

Připojistit lze:

 • povodně a záplavy
 • pojištění občanské odpovědnosti s limitem až 10.000.000 Kč
 • pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti s limitem až 10.000.000 Kč

Výhody produktu:

 • jednoduchost - stačí znát pouze m2 obytné plochy své domácnosti nebo nemovitosti

Pojištění celého spektra základních i katastrofických rizik již v základní ceně, jako například:

 • rozbití skla z jakékoliv příčiny
 • škody způsobené zvěří na budově nebo bytu
 • zkrat na elektromotorech
 • odcizení stavebních součástí
 • pojištění elektroniky bez limitu
 • nonstop asistenční služba
 • zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců

Pojistná nebezpečí

Pojištění budov a bytů.

Požár, výbuch, přímý i nepřímý úder blesku, pád letadla (i bez posádky), náraz neznámého vozidla, vichřice, krupobití, tíha sněhu nebo námrazy, pád skály, sesuv půdy, kouř, pád stromů a stožárů, poškození budovy 3. osobou, srážková voda, pád lavin, vystoupnutí vody z kanalizace, zemětřesení, povodeň, záplava, imploze, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, škody na vodovodním zařízení, rozbití skla z jakékoliv příčiny, přepětí a podpětí (vlivem provozovatele el. sítě), škody způsobené zvěří, poškození plotu neznámým vozidlem, vandalismus včetně graffiti, náhradní ubytování do 12 měsíců.

Navíc zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu.

Pojištění domácnosti.

Požár, výbuch, kouř, přímý i nepřímý úder blesku, pád letadla (i bez posádky), náraz neznámého vozidla nebo jeho nákladu, zemětřesení, vichřice, krupobití, tíha sněhu nebo námrazy, pád skály, pád lavin, pád stromů a stožárů, imploze, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, povodeň, záplava, voda z vodovodního zařízení, krádež vloupáním nebo pokus o takový čin, loupež v místě pojištění i mimo něj, vandalismus, rozbití skla z jakékoliv příčiny, pojištění cestovních zavazadel, zkažení mražených potravin, zneužití telefonu, bydliště dětí studujících mimo domov (i v rámci celé Evropy), přepětí a podpětí (vlivem provozovatele el. sítě), náhradní ubytování do 12 měsíců.

Navíc pojištění občanské odpovědnosti zdarma.

Parametry pojištění:

 • smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne
 • pojistné lze platit pouze ročně. On-line sjednání jiný způsob neumožňuje

Nonstop asistenční služba

Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou Váš domov postihnout a pomůže Vám jejich dopady minimalizovat. K tomu slouží i zdarma nonstop asistence pro pomoc v nouzi zabezpečovaná společností GLOBAL ASSISTANCE, a.s. na telefonním čísle +420 222 518 310.

Sjednat online

Exkluzivní akce pro stávající i nově přihlášené pojištěnce!

Bezpečný domov plus se slevou 30 %

Stačí zadat slevový kód: ZPMVSLEVA30 

Více informací

Nejste naším pojištěncem?

Nevadí stačí navštívit kterékoliv klientské centrum nebo využít online přihlášení k naší zdravotní pojišťovně, a výhodnější ceny určené pro naše klienty můžete mít okamžitě!

Pokud potřebujete poradit, obraťte se kdykoliv na pracovníky našich klientských center nebo infolinky 844 211 211 nebo 222 222 255. Více informací zde.

Dokumenty ke stažení

Aktuality

příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211