Přejít k hlavnímu obsahu

Mister Virus, Missis Bacteria

Zavedení hygienických návyků zejména v zimní sezoně je velmi efektivním opatřením na mnoha veřejných místech. Proto by i dostupnost desinfekčních zón měla být velmi dobrá a jejich vzhled by měl budit zájem široké veřejnosti včetně dětí. 

Proto umístění desinfekčních panelů na místa s vysokou frekvencí pohybu lidí, například ředitelství firem, na poštách a u přepážek finančních institucí, na městských úřadech, centrálních institucích by mělo být vtipně s nadhledem řešeno ne jako povinnost, ale jako dobrý nápad. 

KATEGORIE: Prevence respiračních nemocí

Aktuality

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu