Přejít k hlavnímu obsahu

Stop smoking

Přes časté masmediální osvětové kampaně podporované vládními autoritami a zakotvené v legislativních opatřeních, přes celospolečenský tlak na kuřáky, snaha podpořit pracovníky při odvykání kouření vede přes mnohé kroky a iniciativy. Ty musí respektovat individualitu každého pracovníka a důvody, proč pracovník setrvává u tohoto návyku. Kampaň musí informovat o snaze dosáhnout změny v jeho přístupu, zapojit celý kolektiv do podpory této iniciativy a vytvořit dostatečně motivační pracovní podmínky, aby „nekouření“ bylo celofiremně akceptováno jako filozofie a SDÍLENÁ SPOLEČNÁ FIREMNÍ HODNOTA.

K expertnímu řešení této problematiky existují na evropské úrovni propracované návody a metodiky, s jejichž využitím i ve spoluprací s předními českými adiktology a odborníky na plicní a onkologickou prevenci vám naše zdravotní pojišťovna designuje tento program na míru. 

KATEGORIE: Prevence civilizačních nemocí

Aktuality

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu