Přejít k hlavnímu obsahu

Zdravotní poradna pro firmy

Zdraví do firem - povinnost, nebo strategická výzva? 

Ochrana pracovního trhu se i pro rok 2021 stává klíčovou výzvou mnoha manažerů průmyslové sféry. K novým standardům ochrany zdraví na pracovišti nyní patří nejen reakce na nové, aktuální výzvy v souvislosti s pandemií, ale i reakce na nové výzvy, které změna pracovního trhu přináší. Vznikají nové pracovní nemoci a nová rizika, kterým zodpovědný zaměstnavatel může předcházet.  

V seriálu Zdraví do firem vám v jednoduchých tipech (z pohledu zdravotní pojišťovny a s týmem odborníků na prevenci) navrhneme, která klíčová opatření je v rámci komplexního přístupu ke zdraví vaší firmy vhodné zavést a kde naopak není nutné podléhat módním trendům nebo komerčním nabídkám společností, které záměrně na riziko nemocnosti upozorňují. 

Aktuality

ZP

Změny v komerčním pojištění cizinců s dlouhodobým pobytem v ČR. Changes in the conditions of commercial insurance for foreigners residing in the Czech Republic.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR.  Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR. Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu