Přejít k hlavnímu obsahu

17.3.2020 | #Pojištěnci

Máme pro vás nový bonus: 300 Kč na nákup dezinfekce

Vážení klienti, ZP MV ČR pro vás rozšiřuje nabídku příspěvků z fondu prevence. Nově vám přispěje 300 Kč na nákup dezinfekce, roušek a respirátorů.

„V složitém období epidemie koronavirem se snažíme pro vás, naše klienty dělat maximum. Je samozřejmostí, že uhradíme lékařem předepsaná vyšetření a nemocným léčbu, ale chceme pomoci i vám ostatním. Proto jsme se rozhodli přijít s novým příspěvkem z fondu prevence na nákup pomůcek, které vám mohou pomoci v ochraně proti koronaviru,“ říká generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

Dodává, že si je ZP MV ČR vědoma, že například roušek či respirátorů je v současnosti nedostatek: „Ale věříme, že tato situace nebude trvat příliš dlouho.“ Nárok na příspěvek jsme stanovili zpětně již od 13. 3. 2020, a bude poskytnut nad rámec běžných příspěvků z fondu prevence.

Podání žádosti prodlouženo

ZP MV ČR zároveň prodloužila s platností od pondělí 16. března 2020 termín pro podání žádosti o příspěvek z fondu prevence ze současných dvou měsíců na měsíce tři, aby vznikl dostatečný prostor na podání žádosti. Žádosti je možné poslat i s příslušnými doklady poštou nebo vhodit do sběrného boxu na klientských pracovištích ZP MV ČR.

I v této mimořádné situaci, kdy klientská pracoviště pojišťovny jsou uzavřena, ZP MV ČR zajišťuje vám - klientům, ale i lékařům, zdravotnickým zařízením a dalším partnerům plnohodnotný servis. Můžete využívat tyto formy komunikace:

  • e-mail: info@zpmvcr.cz
  • elektronická podatelna: posta@zpmvcr.cz
  • infolinka: 844 211 211
  • e-komunikace: eforms.zpmvcr.cz
  • pošta: ZP MV ČR, P. O. BOX 95, 772 00 Olomouc 2
  • sběrné boxy

Více informací o příspěvku najdete zde: https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/fond-prevenece-2020/program-prevence-infekcnich-onemocneni-ockovani/

V případě, že chcete konzultovat svůj zdravotní stav nebo se zeptat na věci kolem onemocnění koronavirem, můžete zavolat na bezplatnou nonstop asistenční službu Lékař na telefonu: +420 283 002 772, kde jsou vám k dispozici erudovaní lékaři.

V případě akutních problémů je však třeba se obrátit na svého praktického lékaře, případně krajskou hygienickou stanici. Pro informace je možné volat i na speciální linku MZ ČR 1212.

Vaše ZP MV ČR

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

žáci

Spolupráce s Policií České republiky

16. 9. 2020 | #Pojištěnci

Do škol opět míří moderní prevence Žáci základních škol zapojených do sítě obrazovek ÁMOS vision se od září na interaktivních tabulích setkávají s preventivními spoty zaměřenými na bezpečnost dětí. Aktuálními tématy provází známí youtubeři.

[více]

Dále z 211