Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. Pojištěnci

Pojištěnci

Příspěvky z Fondu prevence

Myslete na své zdraví a především prevenci. Čtyřčlenná rodina může čerpat třeba až 16 000 Kč na podporu duševního zdraví a k tomu navíc sezónní akce a další bonusové programy.

Informace pro pojištěnce

Informace o právech a povinnostech pojištěnce, vzory průkazů, ověření platnosti průkazu, žádost o vydání průkazu pojištěnce.

Výhody pro pojištěnce

Vyberte si z výhod, které pro vás nabízíme! Konzultace odborného lékaře na telefonu na naší non-stop lince nebo cestovní pojištění do zahraničí.

Program slev a výhod

S našimi partnery jsme pro vás připravili celou řadu benefitů a zajímavých slev, které můžete uplatnit v partnerské prodejně či provozovně po předložení kartičky pojištěnce nebo po zadání speciálního kódu při nákupu na e-shopu.

Cestovní pojištění

Připravili jsme pro vás výhodnou nabídku cestovního pojištění ve spolupráci s Generali Česká pojišťovna a. s.

Lékař na telefonu

Služba lékař na telefonu je pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zdravotní služby

Více informací k tématu prevence, center specializované péče, lázeňské léčebně rehabilitační péči, dětských ozdravoven, vyúčtování náhrad cestovních nákladů, lékům a smluvním poskytovatelům.

Formuláře pro pojištěnce

Přehled všech formulářů ke stažení pro naše pojištěnce. Přihláška pojištěnce, příspěvky z preventivních programů, vyúčtování cestovních nákladů, oznámení pojištěnce o změně údajů, čestné prohlášení) a další užitečné formuláře ke stažení ZDE

Registrace k ZP 211

Přihlásit se k 211 je tak jednoduché! Vyplňte jednoduchý on-line formulář nebo si stáhněte a vyplňte přihlášku v PDF.
Přechod od jiné zdravotní pojišťovny.
Registrace novorozence.

Prevence

Nejúčinnější zbraní v boji proti nemocem je prevence. Tím, že se aktivně snažíte omezit rizikové faktory, totiž výrazně snižujete pravděpodobnost, že vás některá nemoc postihne. Projděte si přehled preventivních prohlídek, očkování a screeningových programů.

Zdraví do firem

Nabízíme Vám možnost zapojení do preventivního programu, který je určen ke zlepšení zdravotního stavu pojištěnců registrovaných u nás, kteří jsou zároveň v pracovním poměru u zaměstnavatele a vykonávají profese s významným zdravotním rizikem souvisejícím s jejich výkonem.

Zdravotní pojištění cizinců

Podmínky zdravotního pojištění cizinců s trvalým pobytem v ČR a bez povolení k trvalému pobytu v ČR.

Pobyt pojištěnců v zahraničí

Informace spojené s dlouhodobým pobytem v cizině, čerpání zdravotní péče v zahraničí a pobytu v zemích EU a ve smluvních státech.

Výhra pro vaše zdraví

Být u 211 je výhrou pro vaše zdraví! Z nabídky našich služeb pro vás přinášíme non-stop službu lékaře na telefonu, více než 90 klientských center po celé ČR, přes 100 bonusových příspěvků a další výhody.

Stomatologie

Stomatologické výkony a stomatologické výrobky hrazené z veřejného zdravotního pojištění, informace o použití nehrazených nadstandardních materiálů, dentální hygiena.

Možnosti komunikace se ZP

E-komunikace
Mobilní aplikace ZP211
Ombudsman
Kontakt
Prohlášení o přístupnosti

Kalendář akcí

Podívejte se do našeho kalendáře, kde se s námi můžete potkat.

Foreigners

Information about public health insurance for foreign nationals. Who is eligible to be insured by ZP 211 and how does it work?

Zdravotní poradna

Podívejte se na nějčastější onemocnění, jejich příznaky a možnosti léčby.

Aktuality

srdce

O zdraví srdce je třeba se starat

29. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Dnes je Světový den srdce a to je příležitost připomenout, že Česká republika patří mezi země, jejichž populace je zatížena vysokým rizikem rozvoje kardiovaskulárních (srdečně-cévních) onemocnění, jako jsou ischemická choroba srdeční (nedostatečné pr

[více]
kolonoskopie

Nebojte se kolonoskopie

25. 9. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Od roku 2000 probíhá v naší zemi screening (preventivní prohlídky rizikových osob) s cílem snížit v populaci výskyt rakoviny tlustého střeva a konečníku a úmrtnost na ni.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211