Přejít k hlavnímu obsahu

Výhody pro pojištěnce

Naši klienti mohou čerpat řadu výhod a bonusových programů

Svých klientů si velmi vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost. Proto jsme pro vás připravili rozsáhlou nabídku výhod, kterou jako pojištěnci ZP MV ČR můžete čerpat.

Jistě uvítáte preventivní a bonusové programy nebo akční nabídky našich partnerů z oblasti zdravého životního stylu. Máme pro vás také lékařské poradenství zdarma po telefonu, pomocníka v osobě nestranného ombudsmana nebo třeba online nástroje pro jednoduchou komunikaci s námi. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Naši klienti mohou čerpat řadu výhod a bonusových programů

 

Dostanete od nás tisícové příspěvky na prevenci

Prevence je základním kamenem zdraví a my vás v ní chceme podporovat v každém období vašeho života. Proto vám nabízíme širokou škálu preventivních a bonusových programů. Co najdete v naší nabídce? 

Můžete od nás například získat příspěvek pro čtyřčlennou rodinu až 5000 Kč na očkování, 2000 Kč na specifické diety nebo příspěvek na klinického logopeda či psychologa pro děti i dospělé.

Pokud vás právě tahle oblast zajímá, podívejte se na stránku s podrobnějšími informacemi.

 

Podpoříme váš zdravý životní styl

Vaše zdraví je pro nás prioritou. Proto jsme pro vás ve spolupráci s několika partnery připravili zajímavé akční nabídky, které vám pomohou udržovat váš zdravý životní styl. Stačí pouze předložit kartičku pojištěnce nebo zadat slevový kupon. Pak už můžete začít využívat zajímavé slevy a benefity, které na vás u našich obchodních partnerů čekají.

Chcete vědět jaké? Pak se podívejte sem.

 

Poradíme vám po telefonu. Zdarma

Potřebujete poradit ohledně zdravotního stavu, ujistit se o správnosti postupu léčby či kontraindikaci léků nebo vysvětlit výsledky z laboratoře, popř. medicínské výrazy? Pak je tu pro vás lékař na telefonu. Je to non-stop služba pro naše klienty, v jejímž rámci získáte poradenství zdarma.

Využít ji můžete také tehdy, když budete potřebovat radu s registrací k lékaři nebo vysvětlit, jak fungují elektronické žádanky, lázeňské pobyty či ozdravovny.

Přečtěte si o lékaři na telefonu všechno důležité.

 

Nezávislý ombudsman pro vaše potřeby

Ombudsman je nestranná osoba, která vystupuje v roli veřejného ochránce práv. A vám, tedy našim klientům, již pátým rokem pomáhá pochopit nesnadný systém zdravotnictví, orientovat se v problému a najít reálné řešení. Je vaším nezávislým a objektivním posluchačem a poradcem.

Chcete se dozvědět víc?

 

Pojistíme vás rychle a výhodně

Ve spolupráci s pojišťovnou Ergo se snažíme šetřit váš čas i peníze. Díky tomu si můžete pořídit své cestovní pojištění online a výhodně. Je to opravdu snadné: prohlédnete si naši speciální nabídku, vyberete tarif, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům, a pak už můžete vyrazit. Ale nejde jen o cestovní pojištění, čeká na vás i další široká nabídka komerčního připojištění.

V této části webu si můžete vybrat ten pravý produkt přesně pro vás.

 

Vše podstatné u nás vyřešíte online z pohodlí domova

Náš portál E-komunikace a mobilní aplikace ZP 211 vám umožní jednoduchou online komunikaci s námi. Všechno důležité můžete díky tomu zařídit kdykoliv a z pohodlí domova. Získáte potřebné informace, vyřešíte veškeré žádosti a získáte odpovědi na své dotazy, aniž byste museli navštívit naše klientské centrum. Jediné, co pro to musíte udělat, je zažádat si o přístupové údaje, které jsou pro e-komunikaci i mobilní aplikaci shodné.

Pokud chcete vědět jak na to, podívejte se na stránku týkající se e-komunikace, popřípadě mobilní aplikace ZP 211.

Aktuality

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211