Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. Pojištěnci
  3. Výhody pro pojištěnce

Výhody pro pojištěnce

Naši klienti mohou čerpat řadu výhod a bonusových programů

Na českém trhu působíme již od roku 1992 a jsme největší zaměstnaneckou a druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Dlouhodobě se staráme nejen o vaše zdraví, ale také pohodlí a bezpečí. V současnosti pečujeme o zdraví více než 1,3 milionu klientů. Máme smlouvy s více než 27 tisíci, tedy se všemi nejvýznamnějšími, lékaři a zdravotnickými zařízeními, kteří poskytují komplexní zdravotní péči po celé ČR. Naši pracovníci jsou vám k dispozici v celorepublikové síti více než 90 klientských centrech.

Jsme první na trhu zdravotního pojištění, kdo zřídil pozici ombudsmana. Nabízíme vám bezplatnou nonstop konzultační službu Lékař na telefonu. Své požadavky s námi můžete řešit také online přes E-komunikaci z pohodlí vašeho domova. Podporujeme vás ve snaze o zdravý životní styl pomocí více než 100 příspěvků z fondu prevence i akčními nabídkami našich partnerů či jinými podpůrnými aktivitami. Zveřejňujeme pro vás řadu zajímavých informací, jak na korporátním webu a stránkách Zdraví jako vášeň, tak na našich sociálních sítích.

Využíváme moderní technologie jako například Bank iD, abyste s námi mohli komunikovat rychle a efektivně. S naším klientským servisem, přívětivou a otevřenou osobní či online komunikací získáte maximální komfort a spokojenost. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli maximální péči, kterou si zasloužíte.

Zaměřujeme se na vaše potřeby a spokojenost. Pečujeme o celé rodiny, a to nejen slovy, ale i skutky. Vážíme si vaší důvěry a jsme tu pro vás kdykoli potřebujete. Naši práci a poslání stavíme na jistotě, stabilitě, dostupnosti, komplexnosti péče, spolehlivosti a v neposlední řadě na tradici.

Není pochyb, že jsme moderní, finančně stabilní organizace, pro niž platí: „Být u 211 je výhra i pro vaše zdraví.“

Pojďme se podívat na služby a výhody, které vám nabízíme, podrobněji.

Naši klienti mohou čerpat řadu výhod a bonusových programů

 

Dostanete od nás tisícové příspěvky na prevenci

Prevence je základním kamenem zdraví a my vás v ní chceme podporovat v každém období vašeho života. Proto vám nabízíme širokou škálu preventivních a bonusových programů. Co najdete v naší nabídce? 

Můžete od nás například získat příspěvek pro čtyřčlennou rodinu až 34 000 Kč, pro každého pojištěnce 2 000 Kč na očkování, 2 000 Kč na specifické diety nebo 3 000 Kč pro těhotné a ženy po porodu. Nově je možné žádat o příspěvek z Fondu prevence také online, z pohodlí vašeho domova.

Pokud vás právě tahle oblast zajímá, podívejte se na stránku s podrobnějšími informacemi.

 

Podpoříme váš zdravý životní styl

Vaše zdraví je pro nás prioritou. Proto jsme pro vás ve spolupráci s několika partnery připravili zajímavé akční nabídky, které vám pomohou udržovat váš zdravý životní styl. Stačí pouze předložit kartičku pojištěnce nebo zadat slevový kupon. Pak už můžete začít využívat zajímavé slevy a benefity, které na vás u našich obchodních partnerů čekají.

Chcete vědět jaké? Pak se podívejte sem.

 

Poradíme vám po telefonu. Zdarma

Potřebujete poradit ohledně zdravotního stavu, ujistit se o správnosti postupu léčby či kontraindikaci léků nebo vysvětlit výsledky z laboratoře, popř. medicínské výrazy? Pak je tu pro vás lékař na telefonu. Je to non-stop služba pro naše klienty, v jejímž rámci získáte poradenství zdarma.

Využít ji můžete také tehdy, když budete potřebovat radu s registrací k lékaři nebo vysvětlit, jak fungují elektronické žádanky, lázeňské pobyty či ozdravovny.

Přečtěte si o lékaři na telefonu všechno důležité.

 

Nezávislý ombudsman pro vaše potřeby

Ombudsman je nestranná osoba, která vystupuje v roli veřejného ochránce práv. A vám, tedy našim klientům, již pátým rokem pomáhá pochopit nesnadný systém zdravotnictví, orientovat se v problému a najít reálné řešení. Je vaším nezávislým a objektivním posluchačem a poradcem.

Chcete se dozvědět víc?

 

Pojistíme vás rychle a výhodně

Ve spolupráci s Generali Česká pojišťovna a. s. se snažíme šetřit váš čas i peníze. Díky tomu si můžete pořídit své cestovní pojištění online a výhodně. Je to opravdu snadné: prohlédnete si naši speciální nabídku, vyberete tarif, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům, a pak už můžete vyrazit.

V této části webu si můžete vybrat ten pravý produkt přesně pro vás.

 

Vše podstatné u nás vyřešíte online z pohodlí domova

Náš portál E-komunikace a mobilní aplikace ZP 211 vám umožní jednoduchou online komunikaci s námi. Všechno důležité můžete díky tomu zařídit kdykoliv a z pohodlí domova. Získáte potřebné informace, vyřešíte veškeré žádosti a získáte odpovědi na své dotazy, aniž byste museli navštívit naše klientské centrum. Jediné, co pro to musíte udělat, je zažádat si o přístupové údaje, které jsou pro e-komunikaci i mobilní aplikaci shodné.

Pokud chcete vědět jak na to, podívejte se na stránku týkající se e-komunikace, popřípadě mobilní aplikace ZP 211.

Aktuality

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211