Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners

Mobilní aplikace ZP211

Pro klienty, kteří preferují komunikaci přes smartphone, máme mobilní aplikaci ZP211, která poskytuje všechny služby a funkce webového portálu E-komunikace, a dokonce ještě některé navíc, například:

 211mobile_new_00Mobilní aplikace ZP211 je dostupná pro mobilní platformy iOS a Android

Stáhněte si svou verzi:

        

   QR kod - Apple         QR kod - Android

Co všechno aplikace umožňuje? 

Některé funkce, jako například vyhledávání nejbližšího zdravotního zařízení, nebo informace o preventivních programech jsou dostupné pro všechny uživatele.  Využití celého spektra nabízených funkcí však mají pouze pojištěnci naší 211ky.

  Informace o zdravotním stavu

Karta obsahuje údaje o vaší rodinné anamnéze, alergii, užívaných lécích, prodělaných operacích a úrazech.

  Výpis z osobního účtu

Poskytne informace o lékařem vykázaných výkonech, předepsaných lécích a výši všech poplatků, doplatků za poslední 3 roky.

  Zdravotní deník

Připomíná doporučené termíny očkování, pravidelných preventivních prohlídek i screeningové programy. Vše je možné exportovat do kalendáře telefonů.  

  Přehledy

Zobrazí přehled vašich plateb za poslední 3 roky, vašich pojistných dob či přehled poplatků. Pro OSVČ zobrazení zpracovaného vyúčtování přehledu OSVČ za předchozí rok.

  Průvodce zdravotnickými zařízeními a lékaři

Stačí zadat odbornost lékaře a aplikace vám umožní zobrazit údaje o lékařích ve vašem blízkém okolí včetně adresy, ordinačních hodin, polohou na mapě a přesnou navigací.

  Informace o vašich lékařích

Přehled vašich ošetřujících lékařů, kteří mohou být propojeni s termíny ve zdravotním deníku.

  Zobrazení údajů rodinných příslušníků

Můžete si k svému účtu připojit i své rodinné příslušníky, např. děti, a zobrazit si jejich vykázanou péči, hlídat termíny očkování či preventivní prohlídky.

  Průkaz pojištěnce

Pokud zapomenete svou kartičku pojištěnce doma, máte ji vždy k dispozici ve vašem mobilu.

  Program preventivní péče

Informace o aktuálních příspěvcích z fondů prevence.

  Aktuální noviny a programy preventivní péče

  Samoobsluha pojištěnce

Žádost o zpřístupnění e-komunikace, Žádost o výdej nového průkazu pojištěnce, Souhlas s použitím mobilního telefonu a e-mail adresy pro komunikaci, Žádost o vydání přístupových kódů pro E-komunikaci)

Jak získat přístupové údaje k mobilní aplikaci?

Přístupové údaje (PIN a heslo) jsou totožné s přístupem do e-komunikace a získá jej pojištěnec starší 18 let (za pojištěnce do 18 let věku žádá zákonný zástupce) na každém klientském pracovišti 211ky po předložení dokladu totožnosti, nebo vám budou zaslány poštou na základě vyplnění jednoduché žádosti, kde uvedete pouze své číslo pojištěnce a datum narození. Zhruba do týdne obdržíte poštou přístupové údaje.

Aktuality

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211