Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Máme pro vás nový bonus: 300 Kč na nákup dezinfekce

Máme pro vás nový bonus: 300 Kč na nákup dezinfekce
17. 3. 2020

Vážení klienti, ZP MV ČR pro vás rozšiřuje nabídku příspěvků z fondu prevence. Nově vám přispěje 300 Kč na nákup dezinfekce, roušek a respirátorů.

„V složitém období epidemie koronavirem se snažíme pro vás, naše klienty dělat maximum. Je samozřejmostí, že uhradíme lékařem předepsaná vyšetření a nemocným léčbu, ale chceme pomoci i vám ostatním. Proto jsme se rozhodli přijít s novým příspěvkem z fondu prevence na nákup pomůcek, které vám mohou pomoci v ochraně proti koronaviru,“ říká generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

Dodává, že si je ZP MV ČR vědoma, že například roušek či respirátorů je v současnosti nedostatek: „Ale věříme, že tato situace nebude trvat příliš dlouho.“ Nárok na příspěvek jsme stanovili zpětně již od 1. 3. 2020, a bude poskytnut nad rámec běžných příspěvků z fondu prevence.

Podání žádosti prodlouženo

ZP MV ČR zároveň prodloužila s platností od pondělí 16. března 2020 termín pro podání žádosti o příspěvek z fondu prevence ze současných dvou měsíců na měsíce tři, aby vznikl dostatečný prostor na podání žádosti. Žádosti je možné poslat i s příslušnými doklady poštou nebo vhodit do sběrného boxu na klientských pracovištích ZP MV ČR.

I v této mimořádné situaci, kdy klientská pracoviště pojišťovny jsou uzavřena, ZP MV ČR zajišťuje vám - klientům, ale i lékařům, zdravotnickým zařízením a dalším partnerům plnohodnotný servis. Můžete využívat tyto formy komunikace:

  • e-mail: info@zpmvcr.cz
  • elektronická podatelna: posta@zpmvcr.cz
  • infolinka: 844 211 211
  • e-komunikace: eforms.zpmvcr.cz
  • pošta: ZP MV ČR, P. O. BOX 95, 772 00 Olomouc 2
  • sběrné boxy

Více informací o příspěvku najdete zde: https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/fond-prevenece-2020/program-prevence-infekcnich-onemocneni-ockovani/

V případě, že chcete konzultovat svůj zdravotní stav nebo se zeptat na věci kolem onemocnění koronavirem, můžete zavolat na bezplatnou nonstop asistenční službu Lékař na telefonu: +420 283 002 772, kde jsou vám k dispozici erudovaní lékaři.

V případě akutních problémů je však třeba se obrátit na svého praktického lékaře, případně krajskou hygienickou stanici. Pro informace je možné volat i na speciální linku MZ ČR 1212.

Vaše ZP MV ČR

 

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás Program na podporu zdravého životního stylu

Třeba příspěvek na lyžařský výcvik