Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. O příspěvek na samotestování může žádat více firem
samotest

15.4.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

O příspěvek na samotestování může žádat více firem

O příspěvek z Fondu prevence zdravotních pojišťoven na samotestování zaměstnanců na přítomnost viru SARS-CoV-2, bude moci zažádat více firem. Rozšířil se okruh možných žadatelů o tento doplňkový pilíř antigenního testování ve firmách. O příspěvek budou moci zažádat kromě podniků a OSVČ rovněž nadace, ústavy, družstva, banky, spolky a jiné.

Přesný seznam možných žadatelů naleznete ZDE pod otázkou: Jaké právní formy ekonomických subjektů mohou žádat o příspěvek na nákup samoodběrových testů?

Jak už jistě víte, o příspěvek na samotestování z Fondů prevence lze požádat pouze na společné stránce všech zdravotních pojišťoven ZDE, nikoliv přes podatelny, infomaily či datové schránky pojišťoven.

Příspěvek na jednoho zaměstnance/pojištěnce činí max. 4 x 60 Kč za kalendářní měsíc (240 Kč včetně DPH).

Další informace k příspěvku naleznete ZDE.

Máte dotaz k samotestování a nikde jste na něj nenalezli odpověď? Napište nám na info@zpmvcr.cz. Do předmětu prosím uveďte "Samotestování", urychlíte tak odbavení dotazu.

Můžete nám také zavolat na speciální linku 272 095 211. Provozní doba je Po - Čt 8:00 - 15:00, Pá 8:00 - 12:00 hod.

 

Chceme připomenout, že hlavním pilířem je antigenní testování prostřednictvím poskytovatelů zdravotních služeb a úhrady z veřejného zdravotního pojištění.

 

Vaše ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211