Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
 1. Úvod
 2. Pojištěnci
 3. Program slev a výhod

Program slev a výhod

Vyberte si slevu ve svém okolí nebo zadejte slevu do vyhledávání.

Nebo si vyberte slevu podle zaměření
#Zdravý životní styl
#Ostatní

Fyzionozka, s. r. o.

ONLINE KURZ HALLUX VALGUS
Sleva 15 % na on-line kurz, který se věnuje vbočenému palci = Hallux valgus. [více]
 • +420 724 309 349
 • zaneta@spokonozka.cz
 • https://fyzionozka.cz/
 • Vbočený palec je vážný a mimo jiné také neestetický problém, který může negativně postupem času více a více ovlivňovat Váš život! Pomozte si od Halluxu díky našemu on-line kurzu co nejdříve!

  On-line kurz jsme nachystali tak, aby Vás provedl krok za krokem k pochopení a řešení nepříjemnosti jménem Hallux valgus. Jedinečnost našeho programu spočívá v tom, že spolupracujeme s kvalifikovanou fyzioterapeutkou, která se na podologii specializuje a má denně praxi ve své fyzio ordinaci.

  Kurz obsahuje 12 video bloků s komentovanými lekcemi nabitými tipy a cviky. Naleznete v něm také celkem 20 oddílů plných ověřených informací od fyzioterapeutky se specializací na podologii a praktické ukázky s využitím a doporučením vhodných cvičebních pomůcek.

  Slevový kód: HALLUX211

#Pro těhotné a maminky
#Ostatní

Fyzionozka, s. r. o.

FYZIO PROGRAM PRO TĚHOTNÉ
Sleva 15 % na on-line kurz, který Vám pomůže zůstat v kondici a připravit se na porod. [více]
 • +420 724 309 349
 • zaneta@spokonozka.cz
 • https://fyzionozka.cz/
 • Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s vysoce kvalifikovanou fyzioterapeutkou on-line fyzio program pro těhotné, který Vám pomůže zůstat flexibilní a v kondici, zmírní bolesti zad a kloubů, připraví Vás na porod a zlepší Vaši fyzickou a psychickou pohodu po porodu.

  Náš on-line program pro budoucí maminky obsahuje ověřené informace od zkušené fyzioterapeutky, které jsou bezpečné a účinné. V kurzu se nezaměřujeme pouze na cviky pro těhotné, ale také zmíníme vhodné cvičební pomůcky či konkrétní tipy na péči o nohy a chodidla.

  Program je rozdělen na bloky do tří trimestrů, protože víme, že v průběhu těhotenství se v těle ženy odehrávají určité změny, kterým je třeba cvičení přizpůsobit.

  Koupí programu dostanete přístup ke 12 informačním blokům a více než 100 videím s cvičeními, která můžete cvičit kdykoli a kdekoli.

  Slevový kód: SPOKOTEHU211

Aktuality

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211