Přejít k hlavnímu obsahu

Veřejné zakázky

ZP MV ČR se jako veřejný zadavatel při výběru dodavatelů veřejných zakázek řídí zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Nadlimitní a podlimitní veřejné zakázky jsou zadávány (až na výjimky stanovené zákonem č. 134/2016 Sb.) prostřednictvím zadávacích řízení. Výběr dodavatelů veřejných zakázek malého rozsahu, tj. veřejných zakázek s předpokládanou hodnotou do 2 000 000 Kč bez DPH (u dodávek a služeb) a do 6 000 000 Kč bez DPH (u stavebních prací), je stanoven interními předpisy ZP MV ČR a je prováděn zpravidla prostřednictvím tzv. poptávek, kdy je poptáno více dodavatelů.

Informace o nadlimitních a podlimitních veřejných zakázkách ZP MV ČR jsou v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb. rovněž uvedeny ve Věstníku veřejných zakázek, zde:

Profil zadavatele ZP MV ČR zde:

Aktuality

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu