Přejít k hlavnímu obsahu

Dny zdraví

I ve vaší firmě se může konat Den zdraví se ZP 211. Celkové zaměření a obsah připravujeme vždy na míru. Volíme některé z katalogových edukačně preventivních aktivit nebo navrhujeme zcela unikátní řešení. Další možností je stát se naším partnerem v rámci Programu na podporu profesí, více se dozvíte zde.

Buďte zaměstnavatelem, který nabídne svým zaměstnancům více, než jsou běžné benefity! Motivujte je, aby více dbali o své zdraví.

Nejoblíbenější zdravotně edukační aktivity:

Komplexní diagnostika

KOMPLEXNÍ DIAGNOSTIKA NOHOU A POHYBOVÉHO ÚSTROJÍ
Víte, jaký typ obuvi je pro vaši nohu nejvhodnější? Potřebujete poradit s výběrem vkládací stélky? A co když máte levou nohu delší než pravou? Díky modernímu diagnostickému vybavení stačí podstoupit 5minutové měření a dozvíte se o svých dolních končetinách vše podstatné – od rozměrů chodidel, přes nožní klenbu až po patní kost. V rámci odborné konzultace se naučíte, jak o své nohy správně pečovat, a pokud bude třeba, rovnou si odnesete doporučení, které pomůcky si pořídit a zda navštívit ordinaci fyzioterapeuta či jiného specialisty.

tejpování

RYCHLOKURZ TEJPOVÁNÍ
Chcete se naučit, jak správně používat tejpovací pásky? Nechte se proškolit v rámci krátkého edukačního kurzu! Dozvíte se, s jakými obtížemi vám tejpy mohou pomoct, a chybět nebude ani názorná ukázka, jak vypadá profesionální tejpování v praxi.

MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU

MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU
Krevní tlak je dobré měřit a hlídat preventivně, ukazuje totiž zdravotní stav vašeho srdce a vašich cév. Digitální tlakoměr vám během pár minut vyčíslí, jestli je váš tlak v normě, příliš nízký, nebo naopak příliš vysoký. Odborníci vám poté ochotně poradí, jak vysokému a nízkému tlaku předcházet, popřípadě jak přistupovat ke zjištěnému zdravotnímu problému, aby se do budoucna nezhoršoval.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
Jaká je ideální skladba jídelníčku? Mám s jídlem čekat, až dostanu hlad? A kolik porcí denně vlastně můžu sníst? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte přímo z úst výživového poradce, který vám přiblíží základní principy zdravé stravy. 

Analýza složení těla

ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA
Svoji přibližnou tělesnou hmotnost nejspíš znáte. Máte ale přehled, kolik procent vašeho těla tvoří svaly, tuk a voda? Netrpíte nedostatkem minerálních látek a přebytkem útrobního tuku? Moderní diagnostický přístroj vám během pár minut vyhodnotí všechny tyto parametry, a získáte tak ucelený obrázek o skladbě svého těla. Své výsledky si odnesete v tištěné podobě, ať vám slouží jako odrazový můstek pro další plánování pohybové aktivity a eventuální změny jídelníčku.

 DENTÁLNÍ HYGIENA

DENTÁLNÍ HYGIENA
Dentální hygiena má jasný cíl: naučit vás, jak se správně starat o zuby, dásně a vůbec celou dutinu ústní. Důkladná a pravidelná ústní hygiena totiž slouží jako výborná prevence i léčba. Umí řešit následky zanedbané péče o chrup a pomáhá do budoucna předejít vzniku zubních kazů a zánětů v dásních. Kromě konzultace s odborníkem se můžete těšit i na praktickou ukázku čištění s modely zubů v hlavní roli! 

 VYŠETŘENÍ ZRAKU

VYŠETŘENÍ ZRAKU
Vyšetření zraku probíhá díky moderní přístrojové technice velmi rychle a zcela bezbolestně. Optometrista, který přístroj obsluhuje, otestuje vaše vidění na blízko i na dálku, dále změří dioptrie, astigmatismus i nitrooční tlak a provede rychlý test onemocnění sítnice. Nakonec vám výsledky srozumitelně popíše a v případě problémů navrhne optimální postup řešení.

VYŠETŘENÍ MATEŘSKÝCH ZNAMÉNEK

VYŠETŘENÍ MATEŘSKÝCH ZNAMÉNEK
Dermatologické vyšetření znamének může zavčasu odhalit zhoubný nádor kůže, a tím dokonce zachránit život. Vyšetření pacienta dermatologem probíhá v naprostém soukromí, za paravánem. Odnést si z něj můžete nejen zpětnou vazbu ohledně svých mateřských znamének, ale také cenné informace o aktivní prevenci rakoviny kůže.

Fyzioterapeutická edukace

FYZIOTERAPEUTICKÁ EDUKACE
Trápí vás ztuhlé svaly či úporné bolesti zad? Přijďte si poslechnout cenné rady fyzioterapeuta, jak poruchám pohybového aparátu předcházet. Náš odborník s vámi probere obecné principy fyzioterapeutické prevence, a pokud vás trápí konkrétní problém, rád vám poskytne rychlé zhodnocení vašeho zdravotního stavu a nasměruje vás, abyste v dalším léčebném postupu nemuseli tápat. 

Měření krevního cukru

MĚŘENÍ KREVNÍHO CUKRU (GLYKÉMIE)
Glykémie je krevní cukr, jehož hladina se dá snadno naměřit pomocí glukometru a kapky krve. Opakovaně zvýšená hladina glykémie může být prvotním příznakem diabetu neboli cukrovky. Aby došlo k včasnému podchycení tohoto onemocnění, je vhodné jednou za čas krevní cukr zkontrolovat - preventivně, pro jistotu.

Kontaktujte nás

Rádi vám poskytneme další informace.

Aktuality

ZP

Změny v komerčním pojištění cizinců s dlouhodobým pobytem v ČR. Changes in the conditions of commercial insurance for foreigners residing in the Czech Republic.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR.  Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR. Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu