Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Není ticho jako ticho
sluch

17.9.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Není ticho jako ticho

Dnes začíná 8. ročník festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Divadla, muzea, neziskové organizace, školy zaměřené na výuku dětí se sluchovým handicapem a mnoho dalších spolků a společností připravily bohatý program. Festivalové akce se konají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Domažlicích, Karlových Varech, Dobříši, Zlíně až do 26. září. Některé také proběhnou on-line.

Záštitu nad festivalem převzal ministr zdravotnictví a hejtmani tří krajů – Plzeňského, Moravskoslezského a Jihomoravského. Naše pojišťovna pořádání akce podporuje a trvalou pozornost věnuje také potřebám svých sluchově handicapovaných klientů.

„Uvědomujeme si, jakou komunikační bariéru sluchová porucha vytváří, že problémem je třeba i pouhé zhoršení sluchu u seniorů. Pro naše neslyšící klienty jsme proto zavedli on-line telefonní službu umožňující simultánní přepis hovoru na psaný text,“ říká generální ředitel Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR MUDr. David Kostka, MBA.

Podrobný přehled všech akcí konaných v rámci festivalu najdete na webových stránkách.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

kouření

Nikdy není marné přestat kouřit

31. 5. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Sloganem z letáčku Ligy proti rakovině dnes připomínáme zejména kuřákům, že je Světový den bez tabáku. To je příležitost k zamyšlení, zda stimulační účinek nikotinu stojí za to, zdevastovat si zdraví a zkrátit si život.

[více]

Dále z 211