Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Vyjádření k úvahám o fúzi zdravotních pojišťoven
fúze

| #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Vyjádření k úvahám o fúzi zdravotních pojišťoven

Milí klienti,

možná jste v médiích zaznamenali informaci o tom, že jedním z témat současné politické diskuse zabývající se fungováním zdravotnického systému v naší zemi by mohla být také fúze zdravotních pojišťoven. Není to téma, které by se ve veřejném prostoru objevilo poprvé. V minulosti už podobná diskuse opakovaně probíhala. Chtěli bychom vás tímto ujistit, že naše služby klientům nejsou ohroženy.

Přístup ke kvalitní zdravotní péči je pro každého z nás nepochybně životní prioritou. A každý nutně potřebujeme spolehlivého partnera, který nám takovou péči finančně zajistí. Naše pojišťovna mezi ty spolehlivé určitě patří. Pět let nepřetržitě stoupá počet našich klientů, počet lidí, kteří nám důvěřují. Ano, máme vaši důvěru a díky tomu tu stále jsme – pro vás a pro vaše blízké. A nezklameme vás. Jsme připravení, ekonomicky silní, odborně zdatní. Zvládli jsem nelehká období a zvládneme i ta nadcházející. Nebojíme se zavádět novinky a jít naproti užitečným změnám. Věřte nám. Naše pojišťovna je bezpečnou volbou. Pro vás, pro vaše zdraví.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211