Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Organizační struktura

Organizační struktura

Na českém trhu působíme již od roku 1992 a jsme největší zaměstnaneckou a druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Dlouhodobě se staráme nejen o vaše zdraví, ale také pohodlí a bezpečí. V současnosti pečujeme o zdraví více než 1,3 milionu klientů. Máme smlouvy s více než 27 tisíci, tedy se všemi nejvýznamnějšími, lékaři a zdravotnickými zařízeními, kteří poskytují komplexní zdravotní péči po celé ČR. Naši pracovníci jsou vám k dispozici v celorepublikové síti více než 90 klientských centrech.

Jsme první na trhu zdravotního pojištění, kdo zřídil pozici ombudsmana. Nabízíme vám bezplatnou nonstop konzultační službu Lékař na telefonu. Své požadavky s námi můžete řešit také online přes E-komunikaci z pohodlí vašeho domova. Podporujeme vás ve snaze o zdravý životní styl pomocí více než 100 příspěvků z fondu prevence i akčními nabídkami našich partnerů či jinými podpůrnými aktivitami. Zveřejňujeme pro vás řadu zajímavých informací, jak na korporátním webu a stránkách Zdraví jako vášeň, tak na našich sociálních sítích.

Využíváme moderní technologie jako například Bank iD, abyste s námi mohli komunikovat rychle a efektivně. S naším klientským servisem, přívětivou a otevřenou osobní či online komunikací získáte maximální komfort a spokojenost. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli maximální péči, kterou si zasloužíte.

Zaměřujeme se na vaše potřeby a spokojenost. Pečujeme o celé rodiny, a to nejen slovy, ale i skutky. Vážíme si vaší důvěry a jsme tu pro vás kdykoli potřebujete. Naši práci a poslání stavíme na jistotě, stabilitě, dostupnosti, komplexnosti péče, spolehlivosti a v neposlední řadě na tradici.

Není pochyb, že jsme moderní, finančně stabilní organizace, pro niž platí: „Být u 211 je výhra i pro vaše zdraví.“

Naše motto je: ZDRAVÍ JAKO VÁŠEŇ

logo_zjv

Záleží nám především na zdraví a spokojenosti našich klientů. Těm zdravým se snažíme dát na výběr z pestré nabídky fondu prevence, nemocným hradíme lékařskou péči tak, jak nám dovoluje zákon. Organizujeme nejrůznější akce na podporu zdravého životního stylu a prevence, ať už jako partneři nebo jako organizátoři. 

Podporujeme edukativní programy v rámci zdravé výživy, ústní hygieny, první pomoci, podporujeme sportovní akce pro rodiče s dětmi.

Našim klientům nabízíme širokou nabídku slev a výhod na produkty a služby našich obchodních partnerů. Klienti ZP 211 tak mohou ušetřit v posilovnách, výživových poradnách, bazénech, na ubytování s wellnes a relaxací a dalších.

Aktuality

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211