Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. Poskytovatelé
  3. Dohodovací řízení 2025

Dohodovací řízení 2025

Dohodovací řízení je institut pro stanovení hodnot bodu, výši úhrad zdravotních služeb hrazených z veřejného zdravotního pojištění, včetně regulačních omezení, mezi zástupci zdravotních pojišťoven a zástupci příslušných profesních sdružení poskytovatelů, podle § 17 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Pravidla jednání a práva a povinnosti účastníků dohodovacího řízení stanoví Jednací řád dohodovacího řízení. Účastníky dohodovacího řízení jsou statutární nebo jimi zmocnění zástupci zdravotních pojišťoven a zástupci profesních sdružení poskytovatelů, jako zástupců smluvních poskytovatelů zdravotních služeb v jednotlivých skupinách.

Dohodovací řízení o hodnotách bodu, výši úhrad hrazených služeb z veřejného zdravotního pojištění a regulačních omezeních svolává Ministerstvo zdravotnictví ČR a pro rok 2025 probíhá za předsednictví Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR.

Rezervační formulář/kalendář bude na této stránce zpřístupněn v průběhu měsíce února. O tomto kroku budou koordinátoři jednotlivých segmentů informováni a rovněž obdrží přístupové údaje pro možnost zaregistrování si zvoleného termínu jednání dle schváleného harmonogramu DŘ.

Zahajovací jednání a jednací řád

Aktuality

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211