Přejít k hlavnímu obsahu

Telemedicína - videokonzultace vzdáleným přístupem

Připravili jsme výkon zdravotních služeb, který je náhradním řešením pro potřeby pokračování určité podoby distanční komunikace lékařů se svými pacienty po ukončení nouzovém stavu státu v souvislosti s pandemií onemocnění Covid-19. Půjde o časově limitovanou nabídku, pilotní projekt zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven, platný zatím jen do konce letošního roku. Následně bychom pilot vyhodnotili a domluvili se na dalším postupu, včetně možností úprav vybraných parametrů výkonů, jeho ceny, OF atd.

Dokumenty ke stažení

Aktuality

ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]
sluch

Není ticho jako ticho

17. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Dnes začíná 8. ročník festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Divadla, muzea, neziskové organizace, školy zaměřené na výuku dětí se sluchovým handicapem a mnoho dalších spolků a společností připravily bohatý program.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211