Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. E-komunikace vyžaduje bezpečný internetový prohlížeč
No Explorer

19.11.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

E-komunikace vyžaduje bezpečný internetový prohlížeč

Upozorňujeme klienty, že používání naší E-komunikace již není možné prostřednictvím prohlížeče Internet Explorer. Tento prohlížeč již není delší dobu výrobcem Microsoft podporován a jeho používáním se vystavujete vysokému bezpečnostnímu riziku.

Nepamatujete si přístupové údaje?

V případě, že jste měli ve svém prohlížeči Internet Explorer nastaveno automatické přihlašování, znamená to, že máte přihlašovací údaje v tomto prohlížeči uloženy. Zde je návod, jak se k nim dostanete (proklikáte):

„Nástroje“ – „Možnosti internetu“ – záložka „Obsah“ – „Automatické dokončování“, tlačítko „Nastavení“ – tlačítko „Správa hesel“ – zde naleznete své poslední platné nastavení pro přihlášení.

Doporučujeme, používejte proto prosím některý z níže uvedených prohlížečů:

Pro pojištěnce:

Pro obnovu přístupových údajů využijte on-line žádost https://eforms.zpmvcr.cz/eforms/verejnost/obnova-pristup-udaju

Pro vygenerování zcela nových přístupových údajů využijte on-line žádost https://eforms.zpmvcr.cz/eforms/verejnost/pristupove-udaje

Pro plátce a zpracovatele účetnictví:

Pro obnovu přístupových údajů nás kontaktujte e-mailem zaslaným na adresu platce@zpmvcr.cz. Pro rychlou identifikaci problému uveďte prosím název a IČ subjektu, do jehož e-komunikace se potřebujete přihlásit. 

Pro poskytovatele zdravotních služeb:

Pro obnovu přístupových údajů nás kontaktujte e-mailem zaslaným na adresu eformssmlp@zpmvcr.cz. Pro rychlou identifikaci problému uveďte prosím název a IČ subjektu, do jehož e-komunikace se potřebujete přihlásit.

Děkujeme, Vaše 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

kouření

Nikdy není marné přestat kouřit

31. 5. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Sloganem z letáčku Ligy proti rakovině dnes připomínáme zejména kuřákům, že je Světový den bez tabáku. To je příležitost k zamyšlení, zda stimulační účinek nikotinu stojí za to, zdevastovat si zdraví a zkrátit si život.

[více]

Dále z 211