Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Chystáte se využít naší sezonní akce Vitamíny 2023? Vygenerujte si pořadové číslo
vitamin

1.9.2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Chystáte se využít naší sezonní akce Vitamíny 2023? Vygenerujte si pořadové číslo

Pokud chcete získat příspěvek z fondu prevence na nákup vitamínů či minerálů v rámci naší říjnové sezonní akce, nezapomeňte si vygenerovat pořadové číslo (kombinace číslic a písmen). Připomínáme, že generování pořadových čísel i podávání žádostí o příspěvek probíhá pouze elektronicky prostřednictvím našeho portálu E-komunikace.

Všem klientům, kteří si včas opatří pořadové číslo, poskytneme na nákup vybraných vitamínů a minerálů částku 250 Kč. Upozorňujeme ale, že počet pořadových čísel je omezen, což znamená, že jejich vydávání bude v případě vyčerpání limitovaných finančních prostředků zastaveno. Návod, jak vygenerovat pořadové číslo, jak podat žádost o příspěvek, podrobnější popis produktů, na které se příspěvek vztahuje, a další podmínky účasti na akci naleznete zde.

Zkraťte si cestu k příspěvku nákupem v e-shopu

Máte dvě možnosti, jak od nás peníze na nákup vitamínů získat. Můžete postupovat tradičním způsobem, tj. během října si zakoupíte vybrané produkty v kterékoli lékárně nebo e-shopu lékárny, následně se přihlásíte do svého účtu na portálu E-komunikace, vyplníte žádost o proplacení a nahrajete účtenky. Na podání žádosti máte čas do 31. prosince. Anebo zvolíte mnohem jednodušší cestu a nakoupíte na e-shopu Lékárna.cz. V tom případě použijete pořadové číslo jako kód a částka 250 Kč se vám odečte z ceny nákupu. Tedy nemusíte pak už podávat žádnou žádost o proplacení účtenky. Specifickou nabídku produktů e-shopu, při jejichž nákupu lze odečíst náš příspěvek, naleznete zde. Nákup je třeba realizovat v měsíci říjnu.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211