Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
 1. Úvod
 2. O nás
 3. Aktuality
 4. Je čas přihlásit se na Kolo pro život
kolo

18.4.2024 | #Pojištěnci | #Plátci

Je čas přihlásit se na Kolo pro život

27. dubna v Berouně startuje již 25. ročník seriálu cyklistických závodů Kolo pro život a my budeme opět u toho. Do sedla se může vyhoupnout každý bez rozdílu věku či výkonnosti, sám nebo s celou rodinou. V rámci vybraných závodů jsme pro vás připravili zajímavé aktivace nebo i výhodné startovné.

Na jakých závodech se potkáme?

 • 27. 4.    Bikemaraton Beroun
 • 11. 5.    Mladá Boleslav Tour
 • 8. 6.       Bikefest Hluboká
 • 29. 6.    Bikemaraton Drásal
 • 24. 8.    Manitou Železné hory
 • 7.– 8. 9. Znojmo Burčák Tour
 • 21. 9.    Oderská Mlýnice
 • 28. 9.    Ralsko MTB Tour

Přijďte za námi a užijte si den s celou rodinou

Seřiďte si kola, vyberte si závod a zaregistrujte se online. Naši klienti mají 25% slevu na startovném. Kromě pár (či spousty) našlapaných kilometrů vás v areálu čeká spousta doprovodných aktivit a zábavy. Rodiče si v našem modrobílém stanu mohou nechat změřit tělesné hodnoty na přístroji InBody zcela zdarma a společně s dětmi si pak užít čas v Dětské zóně s 211. Čeká na vás tradiční malování na obličej, možnost dočasného tetování, můžete si vyzkoušet své znalosti dopravních značek a první pomoci. Na závěr už jen zbývá udělat si v oblíbeném foto koutku veselou fotku na památku na krásný sportovní den. A pro ty nejmenší je připravena i herní zóna.

Nově soutěž pro členy IZS

Součástí letošních závodů Kolo pro život bude také naše soutěž pro příslušníky integrovaného záchranného systému O Pohár IZS.

Příslušníci integrovaného záchranného systému se mohou do této soutěže registrovat zcela zdarma a využít speciálně připraveného zázemí v areálu závodů. Soutěžit mohou jednotlivci i tříčlenné až pětičlenné týmy, které obléknou jednotný dres. V soutěži jednotlivců oceníme vždy, při každém závodě, tři nejlepší závodníky a tři nejlepší závodnice. Celkové výsledky soutěže jednotlivců a závodních týmů budou vyhlášeny na slavnostním večeru projektu Kolo pro život a nejlepšího jezdce složek IZS čeká v rámci celé série závodů i velmi zajímavá cena.

Podrobné informace o závodu najdete na stránkách www.kolopro.cz. Sledujte naše sociální cítě, kde se můžete zapojit do soutěže o registrační kódy zdarma nebo se dozvědět další zajímavé informace v souvislosti s tímto oblíbeným cykloseriálem.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211