Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Policejní náborová tramvaj vozí cestující v Brně
šalina

13.1.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Policejní náborová tramvaj vozí cestující v Brně

Šalina v barvách policie a Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR už ve středu 12. ledna  svezla první cestující v centru Brna a stala se tak součástí náborové kampaně. Krajský policejní sbor potřebuje novou generaci a v plném proudu je generační obměna. Službu právě končí silné ročníky, které nastoupily v devadesátých letech minulého století a nábor nováčků se pozastavil v roce 2010.  V současnosti je v krajském policejním sboru Jihomoravského kraje 201 neobsazených míst.

S novým sloganem „Potřebujeme novou generaci“ proto brněnská tramvaj vyráží do boje, s cílem zvýšit zájem u studentů středních škol a dalších uchazečů o služební poměr u Policie ČR. Kampaň není cílená jen na Brňany, oslovit pomůže i obyvatele z jiných regionů.

Náborová tramvaj je jedním ze společných projektů Policie ČR, Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR a Magistrátu města Brna. Společného křtu se účastnil také ředitel divize Morava ZP MV ČR Otakar Smolík, ředitelka obchodně-provozního úseku divize Morava Edita Vágnerová nebo Petr Šmerda, ředitel ekonomicko-provozního úseku divize Morava ZP MV ČR.

„Je to další ukázka vzájemné a velmi úzké spolupráce s Policií ČR a s Jihomoravským krajem. Velmi si této spolupráce vážíme. Berme tuto tramvaj jako dobrý počin a poděkování Policii ČR, například za to, jak pomáhala v době pandemie nebo tornáda,“ dodal Otakar Smolík, ředitel divize Morava  ZP MV ČR.

šalinašalinašalina

 

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211