Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. S květnem výzva Zdravý Pohyb – Moje Výhra nekončí!
ZP MV

2.6.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

S květnem výzva Zdravý Pohyb – Moje Výhra nekončí!

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra v uplynulém roce spustila projekt Zdravý pohyb – moje výhra. Plněním měsíčních výzev mohli účastníci nejen získat zajímavé ceny, ale především zapojit do svého programu pravidelný pohyb. Zdravý a přiměřený pohyb je důležitou složkou prevence nejrůznějších onemocnění a udržuje nás fit nejen tělesně, ale i duševně.

Do výzvy se zapojilo více než 25 000 účastníků, které motivovala ke změně životního stylu. Proto se ZP MV ČR rozhodla v projektu pokračovat. Na facebookovém profilu ZP MV ČR najdete na začátku každého nového měsíce výzvu a tip na pohybovou aktivitu. Na portálu www.zdravijakovasen.cz navíc najdete k tématům výzvy zajímavé články. Zapojte se do projektu, rozpohybujte svůj den, sdílejte fotky a vyhrajte zajímavé ceny!

Další informace k pokračování výzvy, její pravidla a informace ke zpracování osobních údajů naleznete zde.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

5. 6. 2024 | #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211