Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. S květnem výzva Zdravý Pohyb – Moje Výhra nekončí!
ZP MV

2.6.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

S květnem výzva Zdravý Pohyb – Moje Výhra nekončí!

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra v uplynulém roce spustila projekt Zdravý pohyb – moje výhra. Plněním měsíčních výzev mohli účastníci nejen získat zajímavé ceny, ale především zapojit do svého programu pravidelný pohyb. Zdravý a přiměřený pohyb je důležitou složkou prevence nejrůznějších onemocnění a udržuje nás fit nejen tělesně, ale i duševně.

Do výzvy se zapojilo více než 25 000 účastníků, které motivovala ke změně životního stylu. Proto se ZP MV ČR rozhodla v projektu pokračovat. Na facebookovém profilu ZP MV ČR najdete na začátku každého nového měsíce výzvu a tip na pohybovou aktivitu. Na portálu www.zdravijakovasen.cz navíc najdete k tématům výzvy zajímavé články. Zapojte se do projektu, rozpohybujte svůj den, sdílejte fotky a vyhrajte zajímavé ceny!

Další informace k pokračování výzvy, její pravidla a informace ke zpracování osobních údajů naleznete zde.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211